בלוג

להשיג בחורה עם הומור

שלושת הכלים שיעזרו לך להשיג את הבחורה שאתה רוצה

תקשורת מקרבת בתחילת קשר רומנטי בעזרת הומור ועוד

שלוש תכונות כובשות כל בחורה, לדעתי אפילו כל אדם, גם גבר, אבל נשים בפרט.

והן לא בהכרח קשורות למראה.. אז אם אתה רוצה להשיג את תשומת ליבה, תזכור – כל אישה רוצה להרגיש הכי מיוחדת בעולם. אהלן, אני אודליה וב-40 שנות רווקותי יצאתי למאות דייטים, אהבתי ונאהבתי, נשבר לי הלב וגם שברתי בעוונתי כמה לבבות והבנתי שהיעוד שלי בעולם, בין היתר, זה לעזור לגברים (וגם לנשים) להבין איך להתגבר על מכשולים בתחילת קשר רומנטי ולכבוש את ליבו של הצד השני בעזרת מספר תכונות אטרקטיביות שלגמרי ניתן לפתח.

אז מה אנשים רוצים, מחפשים ואוהבים? מניסיוני, להרגיש מיוחדים. ואיך גורמים להם/ן להרגיש ככה?

שמחה לחשוף בפניכם שלושה כלים עיקריים שעבדו עבורי, מולי, כמו גם מסיפורים של רבים אחרים.

  1. "אם אתה רוצה להיות מעניין – תתעניין"- משפט ששמעתי פעם ששווה המון! והוא כל כך נכון. אנשים אוהבים שמקשיבים להם. זה לא אומר שאתה צריך לשתוק כמו דג במשך כל השיחה הראשונה או הדייט הראשון. זה כן אומר להקשיב לאישה שמולך, לשאול שאלות שבאמת מגלות בה התעניינות ומעידות שאתה רוצה להכיר אותה לעומק על כל רבדיה. אם תשימו לב אנחנו נוטים לחשוב שאנשים שיודעים להקשיב הם מאוד מעניינים למרות שהם לא מדברים הרבה, וזה רק בגלל שהם נתנו לנו לדבר על עצמנו. יכולת הקשבה היא מצרך נדיר, רובינו מחכים לרגע שבו אנחנו נדבר. ולכן, כזה קורה, זה קוסם לנו, זה גורם לנו להרגיש מיוחדים וכשאנחנו מרגישים מיוחדים – אנחנו תופסים את האדם שמולנו כמיוחד בגלל שהוא זה שגרם לנו להרגיש כך. תקשיב לה, תשאל אותה שאלות, תשתף משלך כשמרגיש לך נכון. דייט טוב הוא כזה שדיברתי קצת פחות ממנה.
  2. מחמאות מחמאות מחמאות זה הרי ידוע שאין כזה דבר יותר מדי כסף, יותר מדי יופי ו… יותר מדי מחמאות. פגשת מישהי? אפילו רק וירטואלית עדיין? תמצא על מה להחמיא לה, ותמיד יש על מה. אבל אליה וקוץ בה, תחמיא לה באמת, על מה שבאמת חזק אצלה, כי נשות שמות לב לזיוף. מחמאה אמיתית, כזו שמזהה משהו מיוחד אצלה, מראה לה שהיא באמת מצאה חן בעינייך כי שמת לב לניואנסים שייחודיים רק לה. למשל, במקום "יש לך עיניים ממש יפות!" אפשר "יש לך מבט מרתק בעיניים, הן כאילו מסתכלות דרכי/ יש לך עיניים טובות/ יש לך עיניים שמשדרות שמחה". כמובן, רק אם הן באמת משדרות שמחה ולא דכאון קליני, כי אתה לא רוצה להחמיא אבל ליפול על חוסר אמינות.
  3. תשתמש בהומור – הגענו לקלף הכי חזק, לג'וקר של עולם הפלירטוט, הכלי שאף אישה לא עומדת בפניו – חוש הומור. הומור שיודע להחמיא, לפלרטט, להצחיק, לרגש, לקרב, לייצר משיכה מינית. הומור שמעיד על בטחון עצמי ולא על ציניות. אישה צוחקת היא אישה מאושרת. נשים חכמות ומוצלחות מעריכות חוש הומור איכותי כי הן יודעות שזה בא יחד עם אינטליגנציה גבוהה. בספר שלי "עד החתונה זה יעזור" – למצוא אהבה בעזרת הומור, אני מלמדת גברים ונשים איך לפלרטט ולהתחיל עם הצד השני בעזרת הומור, ערוץ תקשורת בינאישית אפקטיבי במיוחד.

איך להתחיל התכתבות בצורה מעניינת 

טוב, אז נתחיל באיך לא – בבקשה נסו לדלג מעל הבנאליות של "היי, מה שלומך?"

קודם כל, כי זה לא ממש מעניין אותך מה שלומה כרגע. הרי רק הכרתם… ושנית, כי זה כל כך בנאלי. הנה דוגמא מקסימה לאיך מישהו פנה אליי, "היי אודליה, איזה חיוך מקסים, איזה עוד כוחות על יש לך?" הוא הבחין בחיוך שלי, הוא החמיא לי, הוא התעניין בי והוא הצחיק אותי. אגב, להחמיא תוך כדי שאתם שואלים שאלה פתוחה זאת אחת הדרכים להגביר את הסיכוי שהיא תענה לכם. כל מה שאני כותבת כאן כמובן תקף לשני המינים.

דוגמא נוספת, "קראתי עכשיו את הפרופיל המקסים שלך וסוף סוף אני מבין למה אלוהים השאיר אותי רווק עד עכשיו. נ.ב. אהבתי את הבדיחה על החתול." כלומר, להחמיא לה ולהראות לה שבאמת קראת את מה שהיא כתבה.

דוגמא שלישית, "קראתי את הפרופיל שלך עכשיו ותהיתי איך יכול להיות שאנחנו עדיין לא מכירים ומה אני יכול לעשות בשביל לשנות את זה?"

עד החתונה זה יעזור

והכי חשוב, לפני הומור ושאר ירקות – להיות ג'נטלמנים אמיתיים. בעולם הדייטינג יש הרבה ציניות וייאוש, זה מוביל לחוסר אמון בין המינים. כשמגיע גבר שמתייחס לאישה כמו ליידי אמיתית זה כבר כל כך מפתיע אותנו ואנחנו כל כך מוקסמות כי התרגלנו שגברים פחות ופחות מתאמצים. אני לא אומרת להזמין אותה לדייט ראשון במסעדת שני כוכבי מישלן, אבל כן להציע לשלם על הדייט הראשון, לפתוח לה את הדלת בכניסה למסעדה ואם רחמנא ליצלן, הגעתם למיטה, לא לשכוח – היא מגיעה לסיפוק ראשונה ורק אחר כך אתה. תיצמדו לכללים האלה ואני מבטיחה לכם אהבת אמת תוך פחות משנה (טוב, אולי לא מבטיחה אבל זה בהחלט יגדיל את הסיכויים).

איך להתנהג כמו ג'נטלמן ולגרום לאישה להרגיש ליידי

 הנה דוגמא, באחד הדייטים שלי פגשתי בחור יהודי אמריקאי מקסים שהתארח באחד ממלונות לאורך רצועת החוף בתל אביב. אני הגעתי לאזור המלון שלו מאחר שיותר מעניין להיפגש לדרינק בבר בחוף הים מאשר בבית קפה בגבעתיים (סליחה גבעתיים). אמרתי לו שאני מקווה שאצליח למצוא חנייה כי מניסיוני בשבת שמשית בצהריים בחוף הים בתל אביב קשה למצוא גם אם אמכור כליה. הוא מייד חיפש יחד איתי חניונים קרובים למקום שהותי וציין את החניון הקרוב למלון שלו. אמרתי לו שמניסיוני תמיד מלא שם, אז הוא מייד הציע ללכת ולחפש עבורי שם מקום חנייה פנוי ולשמור אותו עד שאגיע. אמרתי לו שכרגע אין צורך, אלא אם כן באמת לא אמצא. מפה לשם, כשנכנסתי לחניון, אכן היו חניות פנויות. ואז הסתכלתי על המחירון והבנתי למה. 36 ₪. לשעה. אתם מבינים? אפילו מחירי החניות עלו, לא רק הדירות עצמן. כלומר, חישוב מהיר הראה שאם נשב לדייט של שעתיים בממוצע, איפרד בערך ממאיה. עכשיו, הוא מצא חן בעיניי, אבל לא עד כדי כך. סימסתי לו שאני מתעכבת כי אני מחפשת חניון במחיר שפוי יותר כי החניון מתחת למלון שלו מתברר כיקר ביותר במזרח התיכון, ושאני ממש מקווה שהוא שווה את זה. הוא סימס לי שהוא כמובן ישלם על החנייה ושהוא אכן שווה את זה. הוא כמובן הוסיף שהוא מקווה שגם אני וצירף סמיילי 😊.למי שבמתח, כמובן שאני שילמתי בסוף על החנייה, למרות שהוא התעקש. מצאתי חניון זול יותר והמסעדה עלתה לו הרבה יותר. במשפט אחד הוא הפגין בטחון עצמי, ג'נטלמניות והומור.

איך להבחין בין הומור לציניות כשנותנים מחמאה לאישה

שאלה חשובה ביותר, שכן קל מאוד להתבלבל. התשובה היא ברמת התוצאה. הנה שאלות שאני ממליצה לשאול לפני שאומרים/ מסמסים משפט כלשהו.

 שאלה ראשונה – איך לדעתכם היא תגיב כשתגידו לה מה שתכננתם.

שאלה שנייה – איך אתם הייתם מגיבים במקומה – כלומר, מבחן שימו את עצמכם בנעליה.

 שאלה שלישית – שקשורה כבר לאינטליגנציה רגשית גבוהה. נסו להרגיש מאיזה מקום רגשי אתם יוצאים כשאתם באים לכתוב את מה שהתכוונתם? ממקום של חוסר בטחון, כלומר פחד, או ממקום של אהבה ונתינה? . אם אנחנו יוצאים ממקום של פחד נקבל בחזרה כמעט תמיד פחד, כי האנשים סביבנו הם מראות עבורינו, ואם נבוא ממקום של אהבה סביר להניח שנקבל גם בחזרה.

טיפים נוספים להבחין בין השניים, כמו גם מתי להשתמש בהומור ככלי לפלירטוט בין נשים לגברים ומתי לא, אפשר למצוא בספר שלי "עד החתונה זה יעזור" – למצוא אהבה בעזרת הומור, שמלמד איך לחזר בצורה אטרקטיבית ואיך להתגבר בהצלחה על מכשולים בתחילת קשר רומנטי כדי להיכנס לזוגיות יציבה ואוהבת.

איך לגרום לה להגיב אלייך אחרי שכבר ניסית פעם אחת והיא לא ענתה

ראשית, אל יאוש! אחד מסיפורי האהבה היפים שלי התחיל עם בחור שלא עניתי לו להודעה הראשונה בטינדר, על אף שהיא הייתה בהומור. הייתי בשבוע עמוס בעבודה וגם הפנייה שלו אליי הייתה באנגלית, כך שהנחתי שהוא סתם תייר לא רציני. מה גדולה הייתה טעותי. מפה לשם, גבר, תדע שאם היא לא ענתה לך בפעם הראשונה והיא נראית לך מספיק מעניינת, אל תהסס לשלוח הודעה נוספת. אבל לא מיליון, כן? אבל הנה טיפ חשוב, אם אתה רוצה שהיא כן תגיב לך בפעם השנייה, רצוי להימנע ממשפטים נעלבים או כועסים למה היא לא התייחסה קודם. תזכור, אתם טרם מכירים וכעס או עלבון לא סקסיים בשלב ראשוני כזה – אלא אם כן אתה בראד פיט. אז איך כן? ניחשתם נכון, הומור! "שלום זה גיא משירות הלקוחות של טינדר, שמנו לב שאת לא עונה להודעות מגברים חמודים ורצינו לדעת האם יש בעיה עם האפליקציה. נשמח לעזור!" היא תעריך את השנינות, היצירתיות והבטחון העצמי. הומור היא צורת תקשורת אפקטיבית ביותר כשלומדים להשתמש בה נכון, וכן, כל אחד יכול לפתח את חוש ההומור שלו. זו מיומנות נרכשת – לא עניין מולד.

לטיפים נוספים איך לגרום לה להגיב להודעות שלך, להתחיל איתה ברחוב, להוביל דייט ראשון בהצלחה לדייט שני, לגרום לה להסמיק, להחמיא לה באמת וגם לדחות אותה יפה ובכבוד כשזה פחות מתאים, ניחשתם נכון, כל זה ועוד נמצא בספר שלי "עד החתונה זה יעזור".

שתף המאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אשמח לקבל פרטים על ההרצאה

דברו איתי!
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן