עמידה מול קהל
בשיטת אודליה יקיר

תגידו, איך הבטחון העצמי שלכם מול קהל?

האם אתם סובלים מפחד קהל?
מרגישים שהקהל משתעמם מכם כבר בהתחלה?
מנסים לספר בדיחה אבל הקהל לא צוחק?
חשים חוסר נוחות על הבמה ונוטים לסבול מבלק אאוט?
מרגישים שהנושא שלכם מעניין אבל לא מצליחים להגיש בצורה מרתקת?
הקהל "מתקיל" אתכם בשאלות ואין לכם תשובות לתת לו?
יש רעש רב מדי במהלך הפרזנטציה שלכם ואתם נאלצים להגביר את הקול?

אם עניתם על אחת או יותר מהשאלות ב-כן, אנחנו יכולים לעזור לכם!

טיפ מספר 1 - כל מפגש בין שני אנשים או יותר הוא פרזנטציה!
פגישה עסקית עם לקוח היא פרזנטציה!
הרצאה מול אלף איש היא פרזנטציה!
דייט רומנטי זאת פרזנטציה!

בואו נדבר רגע על פרזנטציות. אנשים רבים טועים לחשוב שהם לא זקוקים לרכוש מיומנויות פרזנטציה טובות משום שהם לא נדרשים לעמוד מול קהל במסגרת העבודה/ עיסוק שלהם. מה שהם עדיין לא מבינים זה שכולנו עושים פרזנטציות לאורך כל היום. כאשר אנחנו מבקשים העלאה מהבוס אנחנו בפרזנטציה, גם כאשר אנחנו מבקשים מהילד להכין שיעורי בית, משוטר התנועה לוותר על הדו”ח, או לחילופין בישיבת צוות בעבודה או מול אולם מלא באנשים. הכלים הם אותם הכלים, מה שמשתנה זה הווליום, העצימות והמינונים.
כל אחד יכול לעמוד בצורה מעוררת השראה מול קהל!

יש לנו את הניסיון, הידע ועשרות הבוגרים שיעידו על כך!

עד היום עזרנו לעשרות אנשים להתגבר על פחד קהל, ללמוד להצחיק על במה ולהוציא את הכריזמה שלהם החוצה!

היי, אני אודליה יקיר, מרצה, קומיקאית, סופרת, עיתונאית ומומחית לעמידה מול קהל. במהלך שני עשורים על במה מול קהלים בארץ ובחו"ל, בניתי ארגז כלים יעיל לחיים בכלל ולבמה בפרט, אז בואו, תמשיכו לקרוא. יש לי טיפים בשבילכם!

ההרצאה "עד החתונה זה יעזור"

איך זה עובד פועל? עד 12 אנשים בלבד בקורס, עבודה בזוגות, קבוצות ומול כל הכיתה, מנחה ראשי ומנחה לתרגולים ככה שכולם מתאמנים כל הזמן!

קורס עמידה מול קהל – להציג את המתנה שבך לעולם!

הייחודיות של קורס העמידה מול קהל מבית The Gift בהנחיית אודליה יקיר (כלומר, אני),

 הוא שבמסגרת ששת המפגשים שלו המשתתפים רוכשים עשר מיומנויות שונות שישרתו אותם לאורך שנים רבות. מעין ארגז כלים גדול ויעיל שבכל פעם שמתרחשת פרזנטציה הם כבר ידעו איזה מבין הכלים לשלוף כדי להשיג את תשומת הלב של הצד השני..
בכל מפגש באורך שלוש שעות נלמד כלי אחד או יותר מבין עשרת הכלים, כאשר המטרה היא שההגשה תשרת את המסר ולהיפך. עשרת הכלים הללו הם פרי ניסיוני בשני העשורים האחרונים כשחקנית, קומיקאית, מפתחת תוכן לטלוויזיה, עיתונאית ומרצה בארץ ובחו”ל..

ועכשיו, בואו נדבר תכלס:

הגשה

מרצה משעמם יכול למנוע הקשבה גם לנושא המרתק ביותר. הגשה כוללת שימוש נכון בקול (אינטונציה, טונציה ופרויקציה), שימוש במרחב, קשר עין ומה עושים עם הידיים. הגשה נכונה היא תוצאה של בטחון עצמי מול קהל.

תוכן

הגשה טובה לבדה לא תספיק. התוכן חייב להיות מעניין ויחודי, הגשה נכונה ומלאת אנרגיה תשרת תוכן מעניין, אבל כמו בכל סרט טוב, הסיפור הוא הבסיס לכל שובר קופות הוליוודי

הומור

התבלין הסודי שהופך כל פרזנטציה רגילה למרתקת שכן הוא מייצר הקשבה אמיתית וריכוז לאורך זמן. כמו כן, שימוש בהומור היא דרך מרתקת להתגבר על פחד קהל.

מצגת

לא כל הרצאה חייבת מצגת, אבל אם כבר החלטתם שתהיה אחת, חשוב שהיא תשרת את המסר מבלי לגזול את הפוקוס מכם.

דיאלוג עם הקהל

בניגוד לתאטרון בהרצאות אין "קיר רביעי", ואנחנו נדרשים לתת לקהל זמן לשאול שאלות, כמו גם לדעת להתמודד עם הפרעות או התנגדויות מצד המשתתפים.

סטיילינג

אם יש לכם הרצאה על חדשנות ואתם באים עם כפכפים, מה שנקרא, יוסטון יש לנו בעיה! הלבוש שלנו צריך להתאים למסר אותו אנחנו רוצים להציג ולפרסונה הבימתית שלנו (קורס המשך)

בהירות

וואו! הגענו כבר לשבע! הכלל הכי חשוב בפרזנטציה, לפני הומור ושאר ירקות, הוא שהמסר יובן כהלכה. מהו המסר המרכזי של הפרזנטציה שלכם והאם אתם מצליחים להעביר אותו לקהל כך שהוא מבין את כוונת המשורר?

שיווק

יכולה להיות לכם ההרצאה המרתקת בעולם אבל אם העולם לא יידע עליה, אז מה שווה כל העבודה הזאת? אז איך נותנים כותרת סקסית להרצאה, איך מציגים אותה בשלושה משפטים מוכרים ואיך אורזים אותה נכון שיווקית שכולם ירצו להקשיב? (קורס המשך)

אישי

תלמדו כלל ברזל! אם המשתתפים יכולים לקרוא על הנושא שלכם בגוגל, הם לא צריכים אתכם. כל פרזנטציה חובה שתשלב בתוכה סיפורים אישיים שלכם כדי לייצר הזדהות ואמון שאחראים על רמת ההקשבה.

מכירת מוצרי המשך

הלו, זה לא סטוץ פה! זאת מערכת יחסים ארוכת טווח. פגשתם את הקהל שלכם ואתם רוצים לפגוש אותו שוב, אז איך יוצרים את מפגשי ההמשך בצורה טבעית ונעימה, ממש כמו בדייט רומנטי (קורס המשך).

300 ש”ח הנחה בהרשמה מוקדמת עד ה- 1.4.20, מספר המקומות מוגבל ל-10 משתתפים בלבד!

מה ההשקעה שלך?
10 תשלומים של 450 ₪ בלבד
* 200 ₪ הנחה על תשלום אחד

אשמח לקבל פרטים על הקורס הקרוב:

מה תקבלו בקורס?

זמן תרגול רב ככה שתוכלו לראות שיפור ניכר בין המפגשים

  5 טכניקות יחודיות לפתוח פרזנטציה בצורה מרתקת!

הכרות ותרגול ארגז כלים יחודי לבמה פרי פיתוחי

למידת 7 טכניקות כתיבת והגשת הומור! יחודי לקורס שלנו בכל הארץ!

קבוצות קטנות כדי לאפשר זמן במה רב ככל שניתן – עד 12 איש לכל היותר!

 חומרים כתובים למייל, סיכומי שיעור וזמן תרגול אישי איתי לפני תחילת כל מפגש

אז מתי נפתח המחזור הקרוב?

החלה ההרשמה למחזור ערב שיפתח ב-20.4.20, שישה מפגשים אחת לשבוע, בימי שני בערב.

כמה מחזורים נפתחים בשנה?

ארבעה, שניים ערב ושניים בוקר. אחת לשלושה חודשים.

איך אפשר לקבל פרטים על הקורס הקרוב ולהירשם?

פשוט מאוד, משאירים פרטים בתחתית העמוד וצוות המשרד כבר יחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות.

התקשרו אלינו או שלחו לנו מייל ונשמח לעזור, 054-9493530

# אודליה יקיר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תכני הקורס ואורכו מעת לעת במידת הצורך והביקוש. כמו כן, לבצע בדיקת התאמה של המבקשים להצטרף לקורס לתכני ולערכי בית העסק.

היכן, כמה ולמה?

הקורסים מתקיימים בתל אביב, קרוב לעזריאלי ולתחנת רכבת השלום, בשעות הערב, שישה מפגשים, אחת לשבוע, ביום קבוע, כשלוש שעות בכל פעם, 18:30-19:30 או בשעות הבוקר 09:30-12:30.
כל מפגש כולל נושא חדש שנלמד ותרגול שלו על ידי כל המשתתפים.
כמו כן, לכל קורס נפתחת קבוצת וואטסאפ לטובת הפריה הדדית והתייעצויות. זה לא עוד קורס עמידה מול קהל, זה קורס שיהפוך אתכם לאנשים מלאי בטחון עצמי עם דימוי עצמי גבוה, קלילים ומרשימים שיודעים למכור את עצמם לכל קהל ובכל רגע נתון. זה הזמן שלכם לצאת לאור על הסיפור שלכם.

עלות הקורס:
10 תשלומים שווים ללא ריבית * 450 ש"ח (סה"כ 4500 ש"ח) בהרשמה מוקדמת המחיר הוא 4200 ש"ח בלבד (כולל דמי הרשמה).

אז למי אם מחכים? צרו איתנו קשר לקבלת פרטים.

למי מיועד?

 לאנשים שנדרשים להציג פרזנטציות במקום העבודה
 למנכ"לים שמעוניינים לשפר את ההצגה שלהם בזמן נאומים לעובדים ובהרמות כוסית
 לעצמאים שמרצים בארגונים ורוצים לחדד ולשפר את ההרצאה שלהם כך שתתאים למנעד גדול של ארגונים וחברות במשק
 למרצים לקהל הרחב או לכאלה שמעוניינים להתחיל להרצות בחוגי בית ולייצר להם מקור פרנסה נוסף
 לכל מי שסובל מפחד קהל ומביטחון עצמי נמוך בפגישות עסקיות ובדייטים רומנטיים
 לסטארטאפיסטים שמגייסים כספים ממשקיעים ומעוניינים להעביר פיץ' מוצלח בחמש דקות.

על מה מעידים הבוגרים שלנו?

משה אייל טולדנו, "לקחתי מהקורס את הקלילות ואת הקצב הנכון שצריך להביא לבמה. כמו כן אודליה שמה דגש גדול על בניית הרצאה בצורה ברורה ובהירה"

תומר קדוש, "זו באמת ראשונה שאני לא רק מבין למה למה חשוב להשתמש בהומור, אלא גם מבין ממש איך לעשות את זה. היכולת של אודליה כקומיקאית וכמורה עוזרת לא רק לצחוק במהלך הקורס, אלא גם ליישם."

קטי, הבעלים של חברת מוסיקטי, "אודליה לימה אותי איך צריך להראות מבנה נכון של הרצאה, איך בונים מצגת ושיפרה את היציבה הפיזית שלי על הבמה, ממליצה בחום!"

יובל טל, הבעלים של חברת פיוניר, "במהלך הקריירה הצגתי מאות רבות של פעמים למגוון רחב של קהלים. מאוד חשוב לאמץ סגנון אישי שיהיה למציג טבעי ונוח. אין בארץ שניה לאוליה בעבודה משותפת בהכנה של החומרים, המסרים המדויקים, המשוב בהכנות ובעיקר ללמוד להעביר דברים משעממים לחמו, קליל, מצחיק וזכיר."

קלילות ואופטימיות כתוצאה משימוש מוגבר יותר בהומור מול אנשים

בניית הרצאה מעניינת יותר בעקבות הטיפים הנלמדים בקורס

עליה בהכנסות כתוצאה מהזמנת הרצאות בתשלום

שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית

מפגש ראשון
איך עומדים פיסית נכון על במה? מה עושים עם הידיים? עם העיניים? עם הקול? נלמד ונתרגל את ההבדל בין טונציה, אינטונאציה ופרויקציה (תודו שלא ידעתם מה זה!), עם איזו אנרגיה מגיעים לחדר ואיפה עומדים כשיש וגם כשאין במה.
מפגש שני
5 טכניקות יחודיות לפתוח פרזנטציה! לדעת לעמוד במקום הנכון בחדר זה חשוב, אבל אם התוכן לא מעניין, אף אחד לא יקשיב. אז איך פותחים פרזנטציה בצורה מעניינת ולא שגרתית? למה התוכן חייב לתמוך בהגשה ולהיפך. איך מסקרנים קהל ב-30 השניות הראשונות וכל מה צריך לדעת על יצירת הקשבה בזמן קצר.
מפגש שלישי
המפגש הכי אהוב בקורס ההבדל בין פרזנטציה טובה למעולה הוא ההומור. 7 טכניקות יחודיות איך לכתוב ולהגיש הומור, ככה שתוכלו לשלב בדיחות בהרצאות שלכם באופן עצמאי. וגם במצגות שלכם. כי צחוק יוצר ריכוז. וחיוך. נלמד ונתרגל איך פותחים פרזנטציה בצורה מצחיקה, איך מאלתרים, איך משלבים הומור במצגת ואיך בוחרים את סוג ההומור שמרגיש לנו נכון ואותנטי.
הידעתם? הומור זאת מיומנות נרכשת. לא ידעתם? חבל, זה כי אתם לא מבררים.
מפגש רביעי
למה לי מצגת עכשיו? במפגש נדבר על התפקיד של המצגת, האם צריך אותה בכלל, למה ולמי, ואיך לבנות אותה נכון ככה שהיא תעזור לנו להעביר את המסר ולא להיפך. נלמד המלצות לכמות מילים בשקף, כמות שקפים במצגת ואיך לשלב בה הומור נכון.
מפגש חמישי
אתם בטח כבר יודעים שכל פרזנטציה היא דיאלוג מוצלח ולא מונולוג, רחמנא ליצלן, אז מתי נותנים זמן לשאלות? מה עושים כשהקהל מתקיל? וכשיש רעש? או מישהו שחייב תמיד להתנגד לכל מה שאומרים? ןבקיצור, איך הופכים את הבלאגן ללימונדה.
מפגש שישי
מפגש מסכם בו אנחנו מציגים ליתר חברי הכיתה ולאורחים נוספים מבחוץ, פרזנטציה באורך 10 דקות בסגנון טד שמשלבת נושא ברור ומעניין, הגשה פיזית אנרגטית, הומור, הצגה עצמית מעניינת וניהול דיאלוג נכון עם הקהל, וכמובן, מצגת! כי כל מה שאפשר לעשות בעשר דקות, אפשר ליישם גם בשעה שלמה! בסוף המפגש מקבלים משוב מסכם מהמרצים ומיתר חברי הקורס, תעודת סיום וארגז כלים לא רק לבמה, אלא לחיים בכלל.
בונוסים והטבות נוספות
אז מה עוד מקבלים בקורס? יחס אישי שכן מדובר בקבוצת קטנת משתתפים סיכום שיעור למייל עם כל מה שנלמד לאורך המפגש קבוצת וואטצאפ של כולם להתייעצות בין השיעורים אפשרות לפגישות אישיות לחידודים והעמקה יחד איתי לפני תחילת כל מפגש

והכי חשוב

גידול בהכנסה החודשית כתוצאה משיפור בבטחון העצמי, בשיחות מכירה, בבניית הרצאה או בשיפור אחת קיימת.
רבים מהמשתתפים הכפילו ואף שילשו את ההכנסות שלהם כתוצאה מהשתתפות בקורס, זמן קצר לאחר סיומו! אז אם גם אתם רוצים לייצר לעצמכם מקור פרנסה נוסף ורווחי בזמן קצר ובהשקעה נמוכה, זה הקורס בשבילכם. וגם אתם רק רוצים לשפר את המיומנויות שלכם במסגרת העבודה, לכו תדעו לאיזה תפקיד יביאו אתכן יכולות הפרזנטציה שתרכשו בקורס.

מה ההשקעה שלך?
10 תשלומים של 450 ₪ בלבד
* 200 ₪ הנחה על תשלום אחד

החלה ההרשמה המוזלת למחזור הקרוב שיפתח ב-20.4.20 בתל אביב, השאירו פרטים ונחזור אליכם.

יאללה, השאירו פרטים והצטרפו לקורס משנה חיים!

אשמח לקבל פרטים על הקורס הקרוב:

דברו איתי!
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן