עמידה מול קהל

להציג בבטחון את המתנה שבך לעולם

הידעתם? כל מפגש בין שני אנשים או יותר היא פרזנטציה

בכל פרזנטציה אנחנו מוכרים משהו לצד השני

ההבדל בין פרזנטציה טובה למעולה הוא ההומור

בואו נדבר רגע על פרזנטציות. אנשים רבים טועים לחשוב שהם לא זקוקים לרכוש מיומנויות פרזנטציה טובות משום שהם לא נדרשים לעמוד מול קהל במסגרת העבודה/ עיסוק שלהם. מה שהם עדיין לא מבינים זה שכולנו עושים פרזנטציות לאורך כל היום. כאשר אנחנו מבקשים העלאה מהבוס אנחנו בפרזנטציה, גם כאשר אנחנו מבקשים מהילד להכין שיעורי בית, משוטר התנועה לוותר על הדו"ח, או לחילופין בישיבת צוות בעבודה או מול אולם מלא באנשים. הכלים הם אותם הכלים, מה שמשתנה זה הווליום, העצימות והמינונים.
כל אחד יכול לעמוד בצורה מעוררת השראה מול קהל. פחד קהל, תחושה ש מונוטוניות או שאין לי משהו חשוב להגיד, הן לא גזרות גורל, אלא מיומנויות שניתן לשפר במהירות יחסית על ידי הכרות ותרגול כלים חשובים.
אז אם אתם תקועים זמן רב מדי באותו התפקיד במקום העבודה כי אתם מפחדים מהפרזנטציות שיביאו יחד עם התפקיד החדש, או אם יש לכם מתנה ייחודית לתת לעולם, סיפור חיים מרגש או ידע ספציפי וחדשני, אבל אתם נמנעים מלהתפרנס מכך, הרי שאתם מונעים מעצמכם להתקדם וחבל.
ולמי מכם שסובל מפחד קהל, מדובר בפחד שבקלות ניתן להמיר להתרגשות שמייצרת אדרנלין חיובי על הבמה.

אז בואו נדבר רגע על עשרת המרכיבים שיהפכו אתכם לדוברים מרתקים בין אם זה בדייט רומנטי, בפגישה עסקית, בישיבת צוות או מול אולם מלא באנשים.

מוכנים?

קורס עמידה מול קהל – להציג את המתנה שבך לעולם!

הייחודיות של קורס העמידה מול קהל מבית The Gift הוא שבמסגרת שמונת המפגשים שלו המשתתפים רוכשים עשר מיומנויות שונות שישרתו אותם לאורך שנים רבות. מעין ארגז כלים גדול ויעיל שבכל פעם שמתרחשת פרזנטציה הם כבר ידעו איזה מבין הכלים לשלוף כדי להשיג את תשומת הלב של הצד השני..
בכל מפגש באורך שלוש שעות נלמד כלי אחד או יותר מבין עשרת הכלים, כאשר המטרה היא שההגשה תשרת את המסר ולהיפך. עשרת הכלים הללו הם פרי ניסיוני בשני העשורים האחרונים כשחקנית, קומיקאית, מפתחת תוכן לטלוויזיה, עיתונאית ומרצה בארץ ובחו"ל..

ועכשיו, בואו נדבר תכלס:

הגשה

מרצה משעמם יכול למנוע הקשבה גם לנושא המרתק ביותר. הגשה כוללת שימוש נכון בקול (אינטונציה, טונציה ופרויקציה), שימוש במרחב, קשר עין ומה עושים עם הידיים. הגשה נכונה היא תוצאה של בטחון עצמי מול קהל.

תוכן

הגשה טובה לבדה לא תספיק. התוכן חייב להיות מעניין ויחודי, הגשה נכונה ומלאת אנרגיה תשרת תוכן מעניין, אבל כמו בכל סרט טוב, הסיפור הוא הבסיס לכל שובר קופות הוליוודי

הומור

התבלין הסודי שהופך כל פרזנטציה רגילה למרתקת שכן הוא מייצר הקשבה אמיתית וריכוז לאורך זמן. כמו כן, שימוש בהומור היא דרך מרתקת להתגבר על פחד קהל.

מצגת

לא כל הרצאה חייבת מצגת, אבל אם כבר החלטתם שתהיה אחת, חשוב שהיא תשרת את המסר מבלי לגזול את הפוקוס מכם.

דיאלוג עם הקהל

בניגוד לתאטרון בהרצאות אין "קיר רביעי", ואנחנו נדרשים לתת לקהל זמן לשאול שאלות, כמו גם לדעת להתמודד עם הפרעות או התנגדויות מצד המשתתפים.

סטיילינג

אם יש לכם הרצאה על חדשנות ואתם באים עם כפכפים, מה שנקרא, יוסטון יש לנו בעיה! הלבוש שלנו צריך להתאים למסר אותו אנחנו רוצים להציג ולפרסונה הבימתית שלנו.

בהירות

וואו! הגענו כבר לשבע! הכלל הכי חשוב בפרזנטציה, לפני הומור ושאר ירקות, הוא שהמסר יובן כהלכה. מהו המסר המרכזי של הפרזנטציה שלכם והאם אתם מצליחים להעביר אותו לקהל כך שהוא מבין את כוונת המשורר?

שיווק

יכולה להיות לכם ההרצאה המרתקת בעולם אבל אם העולם לא יידע עליה, אז מה שווה כל העבודה הזאת? אז איך נותנים כותרת סקסית להרצאה, איך מציגים אותה בשלושה משפטים מוכרים ואיך אורזים אותה נכון שיווקית שכולם ירצו להקשיב?

אישי

תלמדו כלל ברזל! אם המשתתפים יכולים לקרוא על הנושא שלכם בגוגל, הם לא צריכים אתכם. כל פרזנטציה חובה שתשלב בתוכה סיפורים אישיים שלכם כדי לייצר הזדהות ואמון שאחראים על רמת ההקשבה.

מכירת מוצרי המשך

הלו, זה לא סטוץ פה! זאת מערכת יחסים ארוכת טווח. פגשתם את הקהל שלכם ואתם רוצים לפגוש אותו שוב, אז איך יוצרים את מפגשי ההמשך בצורה טבעית ונעימה, ממש כמו בדייט רומנטי.

מדובר בקורס יחודי עם עשרה כלים אותם רכשתי במשך שנות הבמה המרובות שלי, עשרה כלים שכל אחד מהם הוא עולם בפני עצמו וכל שיעור בקורס מדבר  ומתרגל את אחד אות יותר מהם. מטרת הקורס היא לתרגל כמה שיותר כדי לצבור ניסיון.

מה תקבלו בקורס?

זמן תרגול רב ככה שתוכלו לראות שיפור ניכר בין המפגשים

משוב אפקטיבי ממני ומיתר חברי הקבוצה

הכרות ותרגול עשרה כלים יחודיים פרי פיתוחי

למידת 7 טכניקות כתיבת והגשת הומור! יחודי לקורס שלנו בכל הארץ!

קבוצות קטנות כדי לאפשר זמן במה רב ככל שניתן – עד 15 איש לכל היותר!

מרצים אורחים ומומחים בתחומם בעולמות הכנת מצגות, סטיילינג ועוד!

ושימו לב, אפשרות לחזור על הקורס שוב למשך שנה שלמה! ללא עלות נוספת (על בסיס מקום פנוי). פספסתם שיעור? הייתם ואתם רוצים לחזור עליו שוב! בואו, נשמח שתהפכו לפרזנטורים מצוינים. אתם הפנים שלנו. 

מעבר לשיפור מיומנויות עמידה על במה, עבודה על התוכן שלכם כך שהסיפור שלכם יהיה ברור, מעניין, מצחיק ומלא בתובנות יחודיות! במהלך השנה נפתחים כשלושה מחזורים, המתחלקים למחזורי בוקר וערב.

היכן?

הקורסים מתקיימים בתל אביב, קרוב לעזריאלי ולתחנת רכבת השלום, בשעות הערב, שישה מפגשים, אחת לשבוע, ביום קבוע, כשלוש שעות בכל פעם, 18:30-19:30 או בשעות הבוקר 09:30-12:30.
כל מפגש כולל נושא חדש שנלמד ותרגול שלו על ידי כל המשתתפים.
כמו כן, לכל קורס נפתחת קבוצת וואטסאפ לטובת הפריה הדדית והתייעצויות. זה לא עוד קורס עמידה מול קהל, זה קורס שיהפוך אתכם לאנשים מלאי בטחון עצמי עם דימוי עצמי גבוה, קלילים ומרשימים שיודעים למכור את עצמם לכל קהל ובכל רגע נתון. זה הזמן שלכם לצאת לאור על הסיפור שלכם. אז למי אתם מחכים?

למי מיועד?

 לאנשים שנדרשים להציג פרזנטציות במקום העבודה
 למנכ"לים שמעוניינים לשפר את ההצגה שלהם בזמן נאומים לעובדים ובהרמות כוסית
 לעצמאים שמרצים בארגונים ורוצים לחדד ולשפר את ההרצאה שלהם כך שתתאים למנעד גדול של ארגונים וחברות במשק
 למרצים לקהל הרחב או לכאלה שמעוניינים להתחיל להרצות בחוגי בית ולייצר להם מקור פרנסה נוסף, או כתחביב שממלא אותם ומביא איתו תחושת מימוש עצמי והגשמה.
 לכל מי שסובל מפחד קהל ומביטחון עצמי נמוך בפגישות עסקיות ובדייטים רומנטיים ומעוניין לשפר את היכולת שלו לנהל שיחה טובה עם הצד השני אחד על אחד
 לסטארטאפיסטים שמגייסים כספים ממשקיעים ומעוניינים להעביר פיץ' מוצלח בחמש דקות.

על מה מעידים הבוגרים שלנו?

התגברות על פחד קהל תוך מספר שיעורים מועט והפיכתו להתרגשות חיובית

הנאה מרובה מעמידה מול קהל

בניית הרצאה מלאה בתהליך מזורז ויעיל של שישה מפגשים

שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית

קלילות ואופטימיות כתוצאה משימוש מוגבר יותר בהומור מול אנשים

בניית הרצאה מעניינת יותר בעקבות הטיפים הנלמדים בקורס

עליה בהכנסות כתוצאה מהזמנת הרצאות בתשלום

שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית

והכי חשוב

הכפלת הרווחים כתוצאה משיפור היכולות ומבניית הרצאה והבנה איך לשווק אותה. כמו גם הנאה ממכירת מוצרי המשך. רבים מהמשתתפים הכפילו ואף שילשו את ההכנסות שלהם כתוצאה מהשתתפות בקורס, זמן קצר לאחר סיומו! אז אם גם אתם רוצים לייצר לעצמכם מקור פרנסה נוסף ורווחי בזמן קצר ובהשקעה נמוכה, זה הקורס בשבילכם. וגם אתם רק רוצים לשפר את המיומנויות שלכם במסגרת העבודה, לכו תדעו לאיזה תפקיד יביאו אתכן יכולות הפרזנטציה שתרכשו בקורס.