להפוך כשרון לפרנסה - הכנס!

הדרך הנכונה לשפע היא למצוא מה אתם אוהבים לעשות ולוודא שמשלמים לכם על זה

מכירים את זה שבתור ילדים האמנתם שיש בכם משהו ממש מיוחד ויום אחד העולם עוד יגלה אתכם?

והנה, הופלה, אתם בני 30 או 40 ועדיין מחכים שמשהו גדול יקרה לכם, שמישהו יראה את היחודיות שבכם, שתוכלו סוף סוף לצאת מהתקיעות שבה אתם נמצאים ולמצוא מקור פרנסה שתואם את הכישורים שלכם ותוכלו להרגיש סיפוק והגשמה.
מוצאים את עצמכם נפלטים שוב ושוב למעגל העבודה ומתפשרים על מה שיש לשוק להציע? מרגישים שיש לכם ערך יחודי לתת לעולם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? מתלבטים את מתאים לכם לצאת לעצמאות או להישאר שכירים? יודעים מהי המתנה שלכם אבל חסרה לכם תוכנית פעולה?
אם אתם מרגישים תקיעות, פספוס, "על יד", שיש משהו אחר שאותו אתם אמורים לעשות ורוצים לעשות אבל מפחדים או פשוט מתקשים לזהות, ההרצאה הזאת היא בדיוק בשבילכם!
אנחנו בשיטת "The Gift", דוגלים בכך שכל אדם נולד עם מתנה יחודית שהוא בא לתת לעולם, אבל קודם כל לעצמו. המתנה שלנו היא נקודת מפגש יחודית לכל אחד מאיתנו של מספר גורמים מולדים. היא לא משתנה עם החיים, מה שמשתנה הוא הדרך שבה אנחנו בוחרים לתת אותה.
זיהוי ומימוש המתנה שלנו משפיע לטובה על חיינו בחמישה מישורים: רגשי, חברתי, זוגי, בריאותי וכלכלי.

יש לנו את הידע והניסיון לעזור לכם

בשנים האחרונות עזרנו למאות אנשים לעשות שינוי ממשי חיובי בחיים שלהם, חלק מצאו את עבודת חייהם, חלק מצאו את אהבת חייהם, אחרים פתחו עסק שמבוסס על המתנה שלהם ויש כאלה שהפכו למרצים מבוקשים בעקבות הרצאה על גילוי ומימוש המתנה שלהם.

תזכרו, אף אחד לא הצליח לבד. כולנו זקוקים למישהו שיאיר לנו את הדרך. לנו יש את הכלים, הידע, הניסיון וההצלחות המוכחות לעזור לכם לחיות חיים מלאי סיפוק וצמיחה.

אז במקום לחפש מקום עבודה, ההמלצה שלנו היא לזהות את המתנה שלכם ואז להבין איפה הכי נכון לכם לעבוד או לפתוח סביבה עסק. ככה שתוכלו ליהנות, להתרגש ולהתפרנס בו זמנית ולאורך זמן.

תזכרו, המתנה שלכם, כלומר הערך הייחודי המוסף אותו אתם מביאים לעולם ויודעים לעשות טוב יותר מאנשים אחרים, הוא הביטחון שלכם, הוא ה-נכס הכי יציב שלכם.

מה תבינו בכנס?

 האם לכל אדם יש מתנה

 מה הקשר בין המתנה שלנו ליעוד שלנו

האם המתנה יכולה להשתנות עם החיים

 האם להיות הורה זו מתנה

 האם המתנה חייבת להפוך למקור פרנסה ואיך עושים את זה

מהן עשר האמונות המעכבות שמונעות מרב האנשים לממש את המתנה שלהם

מידע על הכנס הקרוב יפורסם בקרוב… מוזמנים לעקוב

היכן?

"המרכז לתבונה עסקית של אילן ליפשיץ", רחוב יוסף ספיר 3 רמת גן (החלל נמצא בין המספרים 1-3, מגיעים אליו דרך החנייה בין שני הבניינים ויורדים כשלוש מדרגות לתוך החלל). להתמצאות 054-9493530

למי מיועד?

 אתם חשים תחושת פספוס והחמצה מקצועית
 אתם נמצאים במינוס תמידי בבנק ומגרדים את החודש
 אתם הולכים לעבודה רק כי צריך ונשארים בה מטעמי נוחות למרות שאינכם מרגישים מימוש עצמי או פריחה בתפקיד
✓ אתם מתפרנסים יפה ממקום העבודה שלכם אבל מרגישים ריקנות
 אתם שוקלים לעשות את המעבר משכירים לעצמאיים כדי להגשים חלום אבל לא ברורה לכם הדרך
 אתם מעוניינים לקבל חיזוק שאתם במקום הנכון

על מה מעידים המשתתפים בכנסים שלנו?

והכי חשוב

הכנס הזה יתן לכם השראה, מוטיבציה, אומץ וכלים פרקטיים להבין מה עושים מחר בבוקר, איך מתחילים שינוי והכי חשוב: "אל תחפשו עבודה, תחפשו מתנה וסביבה תייצרו מקור פרנסה", זוהי הדרך הנכונה לחיות חיים מלאי מימוש עצמי ושפע כלכלי. "להפוך מתנה לפרנסה!"

איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן