לממש את המתנה שבך

להפוך כשרון לפרנסה

מכירים את זה שבתור ילדים האמנתם שיש בכם משהו ממש מיוחד ויום אחד העולם עוד יגלה אתכם?

והנה, הופלה, אתם בני 30, 40, 50 או 60 ועדיין מחכים שמשהו גדול יקרה לכם, שמישהו יראה את היחודיות שבכם, שתוכלו סוף סוף לצאת מהתקיעות שבה אתם נמצאים ולמצוא מקור פרנסה שתואם את הכישורים שלכם ותוכלו להרגיש סיפוק והגשמה. מוצאים את עצמכם נפלטים שוב ושוב למעגל העבודה ומתפשרים על מה שיש לשוק להציע? מרגישים שיש לכם ערך יחודי לתת לעולם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? מתלבטים את מתאים לכם לצאת לעצמאות או להישאר שכירים? יודעים מהי המתנה שלכם אבל חסרה לכם תוכנית פעולה? אם אתם מרגישים תקיעות, פספוס, "על יד", שיש משהו אחר שאותו אתם אמורים לעשות ורוצים לעשות אבל מפחדים או פשוט מתקשים לזהות, ההרצאה הזאת היא בדיוק בשבילכם! אנחנו בשיטת "The Gift", דוגלים בכך שכל אדם נולד עם מתנה יחודית שהוא בא לתת לעולם, אבל קודם כל לעצמו. המתנה שלנו היא נקודת מפגש יחודית לכל אחד מאיתנו של מספר גורמים מולדים. היא לא משתנה עם החיים, מה שמשתנה הוא הדרך שבה אנחנו בוחרים לתת אותה. זיהוי ומימוש המתנה שלנו משפיע לטובה על חיינו בחמישה מישורים: רגשי, חברתי, זוגי, בריאותי וכלכלי.

יש לנו את הידע והניסיון לעזור לכם

בשנים האחרונות עזרנו למאות אנשים לעשות שינוי ממשי חיובי בחיים שלהם, חלק מצאו את עבודת חייהם, חלק מצאו את אהבת חייהם, אחרים פתחו עסק שמבוסס על המתנה שלהם ויש כאלה שהפכו למרצים מבוקשים בעקבות הרצאה על גילוי ומימוש המתנה שלהם.

תזכרו, אף אחד לא הצליח לבד. כולנו זקוקים למישהו שיאיר לנו את הדרך. לנו יש את הכלים, הידע, הניסיון וההצלחות המוכחות לעזור לכם לחיות חיים מלאי סיפוק וצמיחה.

אז במקום לחפש מקום עבודה, ההמלצה שלנו היא לזהות את המתנה שלכם ואז להבין איפה הכי נכון לכם לעבוד או לפתוח סביבה עסק. ככה שתוכלו ליהנות, להתרגש ולהתפרנס בו זמנית ולאורך זמן.

תזכרו, המתנה שלכם, כלומר הערך הייחודי המוסף אותו אתם מביאים לעולם ויודעים לעשות טוב יותר מאנשים אחרים, הוא הביטחון שלכם, הוא ה-נכס הכי יציב שלכם.

ועכשיו, לתכלס, ממה מורכבת המתנה שלכם:

חוזקות

עצרתם פעם להבין במה אתם טובים באמת? יותר מהרב? שבא לכם בקלות?

תשוקות

תשוקה היא מרכיב חשוב בהצלחה, אבל לא הבלעדי. האם כל חוזקה שלנו היא גם תשוקה שלנו? האם אנחנו נהנים לעשות רק את מה שאנחנו טובים בו?

כלים

מה ההבדל בין חוזקה לכלי ואיך זה קשור לגוף שלנו ? כיצד עוזר הכלי שלנו למימוש החוזקה שלנו ואיך מזהים את הכלי היחודי שלנו?

מקצועות

באילו מקצועות שונים אתם יכולים להביא את המתנה שלכם לידי ביטוי? האם המקצועות יכולים להשתנות עם הזמן, איך ולמה?

חולשות

האם כדאי לחזק חולשות ואיך יודעים לזהות אם מדובר בחולשה שלנו או בחוזקה שטרם התגלתה?

אתגרים

איך ניתן לזהות את אתגר בחיים המשמעותי שלנו, שאותו באנו לפצח בעולם הזה ואיך הוא שור למתנה שלנו? "באנו ללמוד את מה שבאנו ללמד"

מה תבינו בכנס?

 האם לכל אדם יש מתנה

 מה הקשר בין המתנה שלנו ליעוד שלנו

האם המתנה יכולה להשתנות עם החיים

 האם להיות הורה זו מתנה

 האם המתנה חייבת להפוך למקור פרנסה ואיך עושים את זה

מהן עשר האמונות המעכבות שמונעות מרב האנשים לממש את המתנה שלהם

ושימו לב, אפשרות לחזור על הקורס שוב למשך שנה שלמה! ללא עלות נוספת (על בסיס מקום פנוי). פספסתם שיעור? הייתם ואתם רוצים לחזור עליו שוב! בואו, נשמח שתהפכו לפרזנטורים מצוינים. אתם הפנים שלנו. 

מעבר לשיפור מיומנויות עמידה על במה, עבודה על התוכן שלכם כך שהסיפור שלכם יהיה ברור, מעניין, מצחיק ומלא בתובנות יחודיות! במהלך השנה נפתחים כשלושה מחזורים, המתחלקים למחזורי בוקר וערב.

היכן?

הכנסים שלנו מתקיימים בימי שישי בבוקר, אחת לחודשיים, בין השעות 9:00-12:00 בתל אביב. בכל פעם בלוקיישן משתנה, אנחנו מעדכנים כאן בכל פעם מחדש.

למי מיועד?

 אתם חשים תחושת פספוס והחמצה מקצועית
 אתם נמצאים במינוס תמידי בבנק ומגרדים את החודש
 אתם הולכים לעבודה רק כי צריך ונשארים בה מטעמי נוחות למרות שאינכם מרגישים מימוש עצמי או פריחה בתפקיד
✓ אתם מתפרנסים יפה ממקום העבודה שלכם אבל מרגישים ריקנות
 אתם שוקלים לעשות את המעבר משכירים לעצמאיים כדי להגשים חלום אבל לא ברורה לכם הדרך
 אתם מעוניינים לקבל חיזוק שאתם במקום הנכון

על מה מעידים המשתתפים בכנסים שלנו?

חשיפה לנקודת מבט חדשה ויחודית על כל נושא היעוד

הנאה מרובה מעמידה מול קהל

הבנה, לראשונה, מהו הפחד שמגביל אותי מלחיות חיי מלאי סיפוק

שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית

נפילת אסימונים! הכרות מחדש עם עצמם, הבנה מהן החוזקות האמיתיות שלהם!

בניית הרצאה מעניינת יותר בעקבות הטיפים הנלמדים בקורס

חווית לימוד נעימה ומפרה!

שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית

והכי חשוב

אז אם גם אתם רוצים לייצר לעצמכם מקור פרנסה נוסף ורווחי בזמן קצר ובהשקעה נמוכה, זה הקורס בשבילכם. וגם אתם רק רוצים לשפר את המיומנויות שלכם במסגרת העבודה, לכו תדעו לאיזה תפקיד יביאו אתכן יכולות הפרזנטציה שתרכשו בקורס.