הרצאות סדנאות וקורסים

המתנה שבך

מימוש עצמי

מכירים את זה שבתור ילדים האמנתם שיש בכם משהו ממש מיוחד ויום אחד העולם עוד יגלה אתכם?

והנה, הופלה, אתם בני 30, 40, 50 או 60 ועדיין מחכים שמשהו גדול יקרה לכם, שמישהו יראה את היחודיות שבכם, שתוכלו סוף סוף לצאת מהתקיעות שבה אתם נמצאים ולמצוא מקור פרנסה שתואם את הכישורים שלכם ותוכלו להרגיש סיפוק והגשמה. אולי הגיעה הזמן לקצת הרצאות למימוש עצמי…

אם אתם מרגישים תקיעות, פספוס, "על יד", שיש משהו אחר שאותו אתם אמורים לעשות ורוצים לעשות אבל מפחדים או פשוט מתקשים לזהות, הנה הרצאות מעניינות והרצאות העשרה בדיוק בשבילכם!

הומור הוא כלי מצוין אם יודעים להשתמש בו נכון.

הוא מייצר הקשבה אמיתית נטולת התנגדויות, הומור עצמי מעיד לרב על אותנטיות והשימוש בו מעיד על קלילות, אופטימיות ושמחה.
כבני אדם אנחנו נהנים באופן כללי לצחוק ומעדיפים להימנע מלסבול. לכן, כשמשהו או מישהו מצחיק אותנו, הוא נחקק בזיכרוננו לאורך זמן, גם כי הייתה לנו חוויה נעימה וגם כי נדיר שזה קורה.

אחרי שמבינים את הרעיון הזה בואו ללמוד עם המרצים שלנו איך להגדיל את המכירות בעסק בעזרת הומור, כן, כן הומור!

מתקשים להתחיל עם המין השני? יוצאים לדייטים אבל הם לא זורמים?

נעים מאוד, הכירו, הרצאות מעניינות שישפרו לכם את ההתנהלות מול המין השני בתחילת קשר רומנטי בין אם אתם בנים או בנות, הרצאה מרתקת שתגרום לכם לקבל יותר פניות איכותיות באתרים, תעזור לכם לאזור אומץ להתחיל איתו או איתה גם ברחוב ובעיקר, תציג אתכם כבעלי בטחון עצמי, קלילים ואותנטיים בשוק הרווקים ומי מאיתנו לא נמשך לתכונות האלה?

הידעתם? כל מפגש בין שני אנשים או יותר היא פרזנטציה

בואו נדבר רגע על פרזנטציות. אנשים רבים טועים לחשוב שהם לא זקוקים לרכוש מיומנויות פרזנטציה טובות משום שהם לא נדרשים לעמוד מול קהל במסגרת העבודה/ עיסוק שלהם. מה שהם עדיין לא מבינים זה שכולנו עושים פרזנטציות לאורך כל היום. כאשר אנחנו מבקשים העלאה מהבוס אנחנו בפרזנטציה, גם כאשר אנחנו מבקשים מהילד להכין שיעורי בית, משוטר התנועה לוותר על הדו"ח, או לחילופין בישיבת צוות בעבודה או מול אולם מלא באנשים. הכלים הם אותם הכלים, מה שמשתנה זה הווליום, העצימות והמינונים. הרצאות העשרה לעובדים שישפרו את היכולות של העובדים שלכם.

הרמת כוסית ולא בא לכם על סיפור קורע לב או להטוטן? הרצאות לעובדים

אז מה עושים שיהיה מעניין, מלמד, עם ערך מוסף כזה שסמנכ"ל הכספים לא יהסס לחתום על הצ'ק? הרצאה מרתקת "המתנה שבהומור" מלמדת איך להשתמש בהומור בחיי היום כדי לשפר את התקשורת שלנו במערכות היחסים עם הסובבים אותנו, עם ההורים, הילדים, הבוסים, הקולגות ואפילו עם שוטר התנועה.

לא מדובר בעוד סתם הרצאה מעניינת, מדובר במופע סטנד אפ מעורר השראה ומחשבה כי הוא לוקח דוגמאות אמיתיות מחיי היום יום ומראה איך במקום לפתור אותם בעזרת כעס, בכי, מבוכה או אי נעימות, הומור פותר אותן הרבה יותר יעיל, מהיר ונכון.

איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן