חשבתם פעם למה קיבלתם

דווקא את סט היכולות

היחודי והספציפי איתו נולדתם?

לממש בשמחה את המתנה שבך

חשבתם פעם למה קיבלתם

דווקא את סט היכולות היחודי והספציפי

איתו נולדתם?

לממש בשמחה את המתנה שבך

כשאדם חי את יעודו – הכל מסתדר עבורו

שיטת 'המתנה שבך'

היא שיטה הוליסטית יחודית לחיים מלאי הגשמה, צמיחה ושמחה שעוזרת לאנשים לחיות את יעודם באמצעות זיהוי ומימוש המתנה היחודית איתה הם נולדו. לשם כך, השיטה משתמשת בכלים יחודיים מעולם הבמה, הקולנוע, והתסריטאות והרבה אופטימיות והומור.

השיטה דוגלת בכך שכאשר אדם ממלא את התפקיד שיועד לו בעזרת זיהוי ומימוש המתנות היחודיות לו, הוא נהנה מרווחה בכל תחומי החיים האחרים שלו, אהבה, בריאות, פרנסה ועוד.

ערכי השיטה

מימוש היעוד

אז תגידו, למה דווקא אתם נולדתם  עם סט הכישורים היחודי שלכם? למה אתם ספורטאים טובים אבל גרועים בשירה? בעלי יכולת שכנוע גבוהה אבל גרועים בסדר וארגון? כל אדם נולד עם מתנה יחודית שהוא בא לתת לעולם והעולם זקוק לה
אנחנו כאן כדי לעזור לכם לזהות את המתנה ולהפוך אותה לעסק מניב

להיות מנהיג באמצעות מימוש המתנה

כשאדם מממש את מתנתו הוא משפיע באמצעותה על חיי אנשים סביבו, משמעות החיים היא לזהות את המתנה שבנו ולהשפיע לטובה באמצעותה על חיים של כמה שיותר אנשים מהמקומות החזקים שבנו – וזוהי מנהיגות ראויה לשמה.

ערכי השיטה

חמשת מעגלי ההשפעה של מימוש המתנה שבנו על חיינו:

מישור רגשי ( הלימה עם המהות שלנו) – כאשר אדם מממש את מתנתו הוא חי חיים מלאי משמעות, הוא מסונכרן עם ההוויה והנשמה שלו ולא סובל מתחושת פספוס והחמצה – אלא התרחבות והצלחה.

בזוגיות (אהבת אמת מפרה ומצמיחה) – הזוגיות המדויקת עבורנו מגיעה כשאנחנו ממלאים את יעודנו. אדם ממומש הוא אדם שמח ואותה שמחה היא מגנט לבני הזוג הנכונים והראויים עבורנו. אל תחפשו אהבה, תממשו את המתנה שבכם והיא כבר תבוא אליכם.

בריאות (מצב גופני חיוני ואנרגטי) – הגוף שלנו הוא החלק הפיסי של הנשמה שלנו. כאשר אנחנו לא מממשים את המתנה שבנו, זה בא לידי ביטוי פעמים רבות  בחולי פיזי כגון כאבי גב, איבוד קול, בעיות ברכיים, ראייה ועוד. מימוש המתנה, לעומת זאת, עוזר לנו להיות באנרגיה גבוהה.

שפע כלכלי (הכסף הוא תוצאה של הערך שאנחנו נותנים) – נכון, יש אנשים שעושים כסף  בלי להיות ביעודם, השאלה היא איך הם מרגישים מבפנים. שפע כלכלי הוא תוצאה של נתינת ערך לאחרים. כשנזהה את החוזקות שלנו, נוכל להשפיע ללא מאמץ יתר.

מעגל חברים איכותי (שעוזר לנו לצמוח, מייעץ ותומך): כשאנחנו מממשים את המתנה שבנו יכנסו לחיינו שליחים מהיקום, אנשים שנמצאים ברמת תודעה גבוהה, כדי לעזור לנו להתפתח ולצמוח.