קצת עליי

הכל על אודליה - הרצאות לעובדים, סדנאות לארגונים ומפגשים לקהל הרחב

אז איך הכל התחיל…

מגיל צעיר מאוד נהניתי לעמוד על במה, בבית הספר היסודי ניסיתי את כוחי כזמרת אבל מהר מאוד הבנתי שעדיף לי פחות לשיר ויותר לשחק, ככה שאחרי שירות צבאי כקצינת כושר קרבי, הלכתי מיד ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים באוניברסיטה העברית כי לא התחשק לי להיות ענייה.

זמן קצר אחרי התואר התחלתי לעבוד כדיילת אוויר באל על במקביל לעבודתי העיתונאית ככתבת כושר ולייף סטייל במגזין "מנטה". אבל חיידק הבמה מעולם לא הרפה, כך שבגיל 28 מצאתי את עצמי חוזרת לספסל הלימודים, הפעם כסטודנטית למשחק בבית הספר לאומנויות הבמה "בית צבי" ברמת גן.

אלה היו שלוש שנים מאתגרות ביותר ועם זאת מבטיחות לא מעט, בשנה הראשונה כבר שיחקתי בסרט עג'מי שהיה מועמד לאוסקר, כמו גם בסרט "דמעות של חול" שנועד למגזר החרדי. במקביל כיכבתי במספר פרסומות בטלוויזיה ובהצגות ילדים ומבוגרים.  עם סיום הלימודים הבנתי שאני זקוקה ליתרון יחסי על פני שחקניות אחרות ומאחר ולא היה לי כסף לבוטוקס, הלכתי על קריירת סטנד אפ.

במשך 7 שנים כיכבתי על במות סטנד אפ בארץ ובחו"ל, שיחקתי והופעתי בלא מעט תוכניות טלוויזיה, דרמה, אירוח וסטנד אפ ואף לקחתי חלק כחברת פאנל בעונה האחרונה של התוכנית "צחוק מהעבודה".

במקביל כתבתי את המדור "אודליה בדרכים" במוסף שישבת בישראל היום שזכה לתאוצה ופיתחתי תוכנית דוקו ראיליטי לטלוויזיה בשם "תתחתן איתי עכשיו" שנמכרה למעל עשר מדינות בחו"ל.

ולמרות הכל, משהו בפנים הרגיש חסר. עמוק בפנים ידעתי שיש לי שליחות בעולם הזה והיא להשפיע לטובה על חיים של אנשים, לעורר אותם להרהר ולערער, להוביל אותם לשינוי, הגשמה וצמיחה. וככה, לאט לאט, הקמתי בחמש השנים האחרונות את 'המתנה שבך' – בית להתפתחות אישית.

שיטת 'המתנה שבך' מאגדת בתוכה הרצאות, סדנאות, קורסים וספרים בעולמות שונים של התפתחות אישית. הקורסים השונים כוללים בתוכם את כל עולמות התוכן בהם אני מתמחה, מימוש עצמי, הומור כתקשורת מקרבת, מציאת זוגיות ועמידה מול קהל. כולם בונים בטחון עצמי אמיתי ויציב, מביאים לרווחה אישית ולשפע כלכלי.

בקורס עמידה מול קהל אני מאגדת מגוון כלים להציג את עצמנו בבטחון לעולם על ידי יכולת לספר סיפור אישי, להוסיף הומור, להביע אותנטיות ולדעת לספר סיפור. בסדנאות "המתנה שבך" אני עוזרת לאנשים לזהות ולממש את המתנה היחודית איתה הם נולדו ולהבין איך לתרגם אותה לשפע כלכלי. כלומר, איך להפוך כשרון מולד לפרנסה כדי להיות מאושרים, מסופקים ובעלי רווחה כלכלית לאורך זמן. בהרצאות על הומור בפרזנציות, בחיי היום יום ובזוגיות, אני מלמדת אנשים לתקשר נכון ויעיל עם הצד השני כדי להשיג את המטרות שלהם בכל מערכת יחסים בעזרת הומור.

ועדיין לא אמרתי מילה על  הרצאות לחברות וארגונים במשק, אליהם אני נהנית להגיע להרמות כוסית, לימי  האישה, לימי גיבוש ולהדרכות למנהלים בתחומים של הומור בחיי היום יום ובסביבת העבודה, איך לנהל משא ומתן מוצלח, לתת שירות, לנהל צוות ולמכור יותר בעזרת הומור.

רגע, סיפרתי לכם שאני אוטוטו מוציאה את ספרי הראשון "עד החתונה זה יעזור" – לאהוב בעזרת הומור. הספר שילמד את הפנויים שבכם איך הומור עוזר למצוא אהבה.

לסיכום, הצוות שלי ואני כאן לרשותכם. איך נוכל לשמח אתכם?

להרשמה לניוזלטר לקבלת עדכונים שוטפים:

דברו איתי!
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן