מדיניות פרטיות

לצורך גלישתך באתר, אנא קרא  את המסמך בעיון. המדיניות פונה לשני המינים, נשים וגברים כאחד, אך כתובה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

"אודליה יקיר", הינו עסק עצמאי שהוקם על ידי אודליה יקיר, הבעלים והמייסדת בשנת 2011.

אודליה היא אשת תקשורת ישראלית, עיתונאית, מחברת הספר "עד החתונה זה יעזור", מרצה מבוקשת להומור ומאמנת להתפתחות אישית בשיטת "המתנה שבך", אותה היא פיתחה לפני כחמש שנים.

ראשית, אודליה יקיר מתחייבת לכבד את פרטיותך.

הנתונים שתמסור בעת ההרשמה באתר לכל דבר ועניין ישמרו במאגר המידע של המערכת בלבד.

על פי חוק, אינכם חייבים למסור את המידע אך בלעדיו לא נוכל לצערנו לאפשר רכישה של מוצרים/ או חזרה אלייך למתן מידע.

 המערכת מתחייבת שלא תמסור את פרטייך האישיים למפרסמים או לצד שלישי כלשהו.

עם זאת, "אודליה יקיר", שומרת לעצמה את הזכות לשלוח אליך מפעם לפעם בדואר אלקטרוני/ סמס מידע בדבר שירותיו של בית העסק וכן מידע שיווקי/ פרסומי ומתחייבת שהמידע אותו תשאיר באתר ישמש את "אודליה יקיר" לצורך יצירת קשר והעברת תכנים שיווקיים ומקצועיים בלבד.

עם זאת, בכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו. בית העסק לא ימסור את פרטיו האישיים של לקוח לצד שלישי כלשהו.  

בכל רגע נתון תוכל לפנות אלינו דרך המייל ולבקש הסרה ממאגרי המידע find@the-gift.co.il

"אודליה יקיר" נעזרת לצורך קיום העסק באנשי מקצוע מתחומים שונים המספקים לה שירותי שיווק, בין היתר, גם על סמך ניתוחים סטטיסטיים בנוגע לשימוש  הגולשים באתר. אנשי המקצוע אוספים מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיו"ב. המידע הנאסף נועד לצרכי ניתוח, בקרה ושיפור השימוש בלבד.

האתר אינו שומר מספרי כרטיסי אשראי ובמידה ויהיה צורך בזיכוי כספי נבקשכם לספק את פרטי האשראי שוב. חברת הסליקה הנותנת שירותי סליקה באתר הינה חברת טרנזילה. במעמד ההזמנה, כלומר בזמן הזנת פרטי כרטיס האשראי, מופעלים אמצעי אבטחה רבים, באופן שמאפשר להזמין מוצרים בביטחון.

האתר משתמש בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיו.

כפי שמצוין למעלה, בית העסק לא יעביר לצדדים שלישיים את פרטיהם האישיים של הלקוחות והמידע שנאסף על פעילותם באתר, אלא במקרים  יוצא דופן, כגון מחלוקת משפטית בין לקוח לבין בית העסק שמחייבת חשיפת פרטיו, ביצוע פעולות של הלקוח באתר שלא כדין, או לפי בקשת צו משפטי.

איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן