אהבה וזוגיות

צילום: תקווה מהבד

המתנה שבאהבה | The Gift of Love

מתקשים להתחיל עם המין השני? יוצאים לדייטים אבל הם לא זורמים?

מוצאים את עצמכם פעמים רבות מדי בחוסר תקשורת ואי הבנות מול המין השני בתחילת קשר?

עושים דברים בתחילת זוגיות לא כי אתם לא רוצים אלא כי לא נעים?

נעים מאוד, תכירו את ההרצאה שתשתפר לכם את ההתנהלות מול המין השני בתחילת קשר רומנטי, תגרום לכם לקבל יותר פניות איכותיות באתרים, תעזור לכם לאזור אומץ להתחיל איתו או איתה גם ברחוב ובעיקר, תציג אתכם כבעלי בטחון עצמי, קלילים ואותנטיים בשוק הרווקים ומי מאיתנו לא נמשך לתכונות האלה?

ההרצאה "עד החתונה זה יעזור", מבוססת על הספר בעל השם הדומה, היא מיועד לכל מי שמחפש אהבה, רווקים, גרושים, אלמנים ואפילו נשואים מוצאים בה עניין שכן ההרצאה לא רק מצחיקה, כי נאה דורש נאה מקיים, אלא מלמדת שפה תקשורתית חדשה – הומור! מיומנות נרכשת שאם יודעים להשתמש בה נכון, גורמת לנו להיות אטרקטיביים בפני המין השני, לתקשר את הצרכים והרצונות שלנו בצורה נעימה ולדעת ליזום ולהוביל מהלכים.

בקיצור, הומור זה לא (רק) צחוק. ההרצאה מלווה בדוגמאות איך לגשת לצד השני, איך להגיד את מה שמביך בדייט ראשון (או בסקס הראשון) ומה הקשר בין הומור לביטחון עצמי ולאינטליגנציה רגשית.

בקיצור, אם אתם רוצים למצוא אהבה ולבנות זוגיות מוצלחת – תפתחו חוש הומור, הוא לא רק יביא לכם אותה, אלא גם יעזור לכם לשמור על אופטימיות וליהנות מהדרך עד שהיא תבוא.

אורך ההרצאה: שעה ורבע

למי מיועד?

מיועדת לקהל הרחב כמו גם לארגונים בעלי כמות גדולה של מועסקים צעירים ופנויים רומנטית. נהדרת לולנטייז דיי, לטו בא"ב ובכלל. שונה וייחודית בנוף ההרצאות.

איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן