הרצאות על זוגיות ואהבה

מתקשים להתחיל עם המין השני? יוצאים לדייטים אבל הם לא זורמים?

מוצאים את עצמכם פעמים רבות מדי בחוסר תקשורת ואי הבנות מול המין השני בתחילת קשר?

עושים דברים בתחילת זוגיות לא כי אתם לא רוצים אלא כי לא נעים?

נעים מאוד, תכירו הרצאה מצחיקה על זוגיות שתשפר לכם את ההתנהלות מול המין השני בתחילת קשר רומנטי, תגרום לכם לקבל יותר פניות איכותיות באתרים, תעזור לכם לאזור אומץ להתחיל איתו או איתה גם ברחוב ובעיקר, תציג אתכם כבעלי בטחון עצמי, קלילים ואותנטיים בשוק הרווקים ומי מאיתנו לא נמשך לתכונות האלה?

הרצאה מצחיקה "עד החתונה זה יעזור", מבוססת על הספר בעל השם הדומה, היא מיועד לכל מי שמחפש אהבה, רווקים, גרושים, אלמנים ואפילו נשואים מוצאים בה עניין שכן ההרצאה לא רק מצחיקה, כי נאה דורש נאה מקיים, אלא מלמדת שפה תקשורתית חדשה – הומור! מיומנות נרכשת שאם יודעים להשתמש בה נכון, גורמת לנו להיות אטרקטיביים בפני המין השני, לתקשר את הצרכים והרצונות שלנו בצורה נעימה ולדעת ליזום ולהוביל מהלכים.

בקיצור, הומור זה לא (רק) צחוק והומור. ההרצאה מלווה בדוגמאות איך לגשת לצד השני, איך להגיד את מה שמביך בדייט ראשון (או בסקס הראשון) ומה הקשר בין הומור לביטחון עצמי ולאינטליגנציה רגשית.

בקיצור, אם אתם רוצים למצוא אהבה ולבנות זוגיות מוצלחת – תפתחו חוש הומור, צחוק והומור לא רק יביאו לכם אותה, אלא גם יעזור לכם לשמור על אופטימיות וליהנות מהדרך עד שהיא תבוא.

אורך ההרצאה: שעה

הרצאות על זוגיות של אודליה יקיר - למי מיועד?

מיועדת לקהל הרחב כמו גם לחברות וארגונים בעלי כמות גדולה של מועסקים צעירים ופנויים רומנטית. נהדרת לולנטייז דיי, לטו בא"ב ובכלל. שונה וייחודית בנוף ההרצאות.

סדנת "לאהוב בעזרת הומור"

בסדנה אנחנו מתרגלות שימוש בהומור בשלל סיטואציות מביכות, מכעיסות או לא בהירות מספיק של כניסה לזוגיות, כמו גם איך להיות יוזמות ולהתחיל עם המין השני.

הסדנה משפרת פלאים את רמת הביטחון העצמי ואת ההתנהלות מול המין השני. נשים רבות מעידות שהסדנה שיפרה להן לא רק את ההתנהלות שלהן בסצנת הדייטים אלא מערכות יחסים נוספות בהן הן לוקחות חלק, למשל במשפחה, בעבודה וגם עם חברות והכל באמצעות צחוק והומור.

הסדנה מתנהלת בפתיחות רבה ובהקשבה מלאה ונותנת מקום לשיתופים אותנטיים של המשתתפות שמעלות סוגיות מחיי הדייטים שלהן ומקבלות תשובות איך להתנהל נכון יותר באותן הסיטואציות בעתיד. המשתתפות מעידות על פניות רבות יותר מהמין השני, תחושת קלילות והנאה במהלך הדייטים הראשונים, תוצאות מוכחות ביכולת כניסה לקשר ובצליחת המהמורות של שלושת החודשים הראשונים היתר קלות, כמו גם שמירה על תדר גבוה של שמחה בזמן חיפוש אחר  בן הזוג שמתאים לנו.

אורך ההרצאה: 3 שעות

למי מיועד?

מיועדת לנשים שמחפשות אחר אהבת אמת מגילאי 25-55.

עד החתונה זה יעבור - אודליה יקיר

שיטת "המענק" – איך לבחור בני זוג שמתאימים לנו

באחת ההרצאות על זוגיות שהעברתי על חיפוש פרטנר מתאים, מישהי מהקהל אמרה שהיא זקוקה לגבר שירגיע אותה כי בה יש הרבה אש וחוסר שקט.

אבל האם זה נכון? האם אנחנו צריכים לחפש מישהו שישלים משהו שאצלנו חסר ומה הסיכוי של קשר כזה להצליח לאורך זמן?

"כל אהבה שהיא תלויה בדבר, בטל הדבר, בטלה האהבה, ושאינה תלויה בדבר, אינה בטלה לעולם", נכתב בספר משלי.

כאשר אנחנו מחפשים פרטנר/ ית שישלים משהו שחסר לנו,  בטחון כלכלי, תחושת בטחון וערך עצמי, חוש הומור וקלילות או כל דבר אחר שאנחנו חפצים בו עבור עצמנו ואיננו נוכח כרגע בחיינו, אנחנו למעשה בצורה מודעת או שלא, מתנים את הצלחת הקשר בקיומו/ אי קיומו של אותו הפרמטר.

איפה הבעיה עם זה?

מי שיחפש כסף בזוגיות, ברגע שהצד השני ירד מנכסיו חלילה, תיגמר האהבה.  וכנ"ל לגבי כל צורך אחר. אז אם זה כך, איך כן לחפש בת/ בת זוג לחיים?

הכלל הוא לחפש שותף/פה אמיתיים לדרך, כאלה שנוכל להתפתח ולצמוח בעזרתם ולעזור להם לעשות את אותו הדבר. במסע בו שנינו שותפים שווים ולא אחד ממלא חוסר מהותי אצל השני, שנינו משתפרים, גדלים והופכים לאנשים ממומשים יותר. זהו מסע של הפרייה הדדית. רק כך נוצרת מערכת יחסים אידיאלית בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר להחזיק מעמד לאורך זמן.

בהרצאת "המענק" המבוססת על השיטה אותה פיתחתי אחרי התבוננות וחקירה של מערכות יחסים רומנטיות רבות הן בעברי והן  של מאומנים שהגיעו אליי, שמתי לב כי ישנם חמישה פרמטרים שכאשר הם נוכחים אצל בין בני הזוג בצורה דומה, הם  למעשה קובעים את מידת ההתאמה וסיכויי ההצלחה של הקשר לאורך זמן.

חמשת הפרמטרים הם:

הומור

מגע

עומק

נפח

קצב

ככל שחמשת הפרמטרים האלו נמצאים במתאם גבוה בין שני בני בזוג, כך גדלים הסיכויים של הקשר להצליח לאורך זמן. כמובן שמדובר כאן על קשר איכותי עמוק ובעל תקשורת פתוחה ואינטימיות רבה. 

בהרצאה מצחיקה על זוגיות אני מנתחת לעומק את כל אחד מהפרמטרים ונותנת דוגמאות למה קורה כאשר המתאם גבוה ומה קורה כאשר הוא נמוך. האם קשר יכול להצליח גם ללא התאמה באחד או יותר מהפרמטרים והאם המתאם יכול להשתנות עם הזמן. 

מדובר בשיטה יחודית שפיתחתי על סמך ראיונות ועבודה עם מספר רב של רווקות ורווקים כמו גם זוגות יציבים, שאיפשרה לי לנתח לעומק את האפשרות לנבא הצלחה של קשר לטווח ארוך על בסיס מידת ההתאמה בין בני הזוג  בכל חמשת הפרמטרים. השיטה היחודית הזאת שמוצגת כחלק ממכלול הרצאות מצחיקות כבר הוכיחה את עצמה לא מעט, מתוך הבנה שכל פרמטר הוא עולם ומלואו ובפני עצמו ויש לנתח יחד עם המאומן עד כמה כל פרמטר חשוב לו בקשר, על מנת למגנט אלינו בנות/ בני זוג עם העדפות דומות.

הרצאה מצחיקה על זוגיות היא הרצאה מרתקת, עמוקה ועם זאת קלילה ומלאה בהומור שתשנה לכם את תפיסת העולם לגבי מציאת פרנטר לחיים כמו גם תשפוך אור למה אחוז הגירושים הוא כה גבוה כיום ואיך ניתן היה למנוע את הפרידה הידועה מראש על ידי בדיקת המתאם מלכתחילה. אז אם חיפשתם הרצאות מצחיקות על זוגיות זו ההרצאה עבורכם!

אורך ההרצאה: שעה

למי מיועד?

מיועדת לכל מי שבוחר שוב ושוב את הפרטנרים הלא נכונים ומוצא את עצמו חזרה במעגל הרווקות מהר מדי, כמו גם לכל מי שמעוניין לחפש אחר אהבת אמת בצורה נכונה ונטולת טעויות.

איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן