עד החתונה זה יעזור - למצוא אהבה בעזרת הומור בימי הבידוד

מכירים את זה ש…?

מכירים את זה שאתם פוגשים את אהבת חייכם במסיבה או ברשתות החברתיות וחושבים לעצמכם, אילו רק היה לי משפט פתיחה שנון לשלוף עכשיו? איך תבררו אם הצד השני רציני בלי להלחיץ? וגם, ככה תסיימו דייט באמצע מבלי לפגוע.

נעים מאוד,
קוראים לי "עד החתונה זה יעזור",
אני הספר שיעזור לכם למצוא אהבה בעזרת הומור.

רווקות ורווקים, גרושות וגרושים, אלמנות ואלמנים – כולם מחפשים אהבה, רובם מתקשים למצוא. הספר "עד החתונה זה יעזור", נועד לעזור לקוראיו למצוא אהבה בעזרת הומור, ערוץ תקשורת חשוב ואפקטיבי, שרבים טרם למדו להשתמש בו נכון.

באמצעות דוגמאות רבות המבוססות על התנסויות אישיות, כמו גם על כאלה של נשים וגברים שבחרו לשתף, פורסת מחברת הספר, אודליה יקיר, מרצה ומאמנת, את משנתה לגבי שימוש נכון בהומור בחיים בכלל ובזוגיות ובסצנת הדייטים בפרט. בנוסף להיותם מצחיקים, הסיפורים בספר ממחישים איך הומור עוזר להתגבר על פחדים, לחצים ואי הבנות בתחילת קשר רומנטי, כמו גם לשבור את הקרח ולבנות אינטימיות רגשית ומינית תוך זמן קצר.

לא פחות חשוב מכך, "עד החתונה זה יעזור" מלמד איך לעבור את תקופת הרווקות עם מינימום כאב ומקסימום אופטימיות ושמחת חיים כדי למגנט את בני הזוג הנכונים עבורנו.

זה אומנם ספר על הומור אבל הומור הוא רק שם קוד למשהו עמוק יותר – מדובר במדריך להתפתחות אישית. "עד החתונה זה יעזור" הוא ספר הדרכה אופטימי המלמד לא רק איך להשתמש בהומור כדי למצוא בת/בן זוג, אלא גם איך לגרום לקשר להתפתח למערכת יחסים ארוכה ויציבה. הוא מלווה בתרגילים מקוריים ומעשיים לפיתוח ושכלול חוש ההומור.

אז מה תקבלו בספר?

סיפורים משעשעים ורלוונטיים מעולם הדייטים תובנות עמוקות לגבי היכולת של הומור לשפר את התקשורת שלנו עם המין השני דוגמאות איך לעשות את זה בעצמכם חוברת תרגילים שתבחן את רמת חוש ההומור שלכם 7 טכניקות ייחודיות ויישומיות לפיתוח חוש ההומור המון צחוק, השראה והתפתחות אישית.

למי מיועד הספר?

 לכל מי שמחפש אהבה בכל גיל
 לכאלה שכבר מצאו ורוצים לשמור עליה או ללבות מחדש את האש שקצת כבתה
  נשים, גברים, רווקים או גרושים כאחד.
 לכל מי שמעוניין ללמוד איך להשתמש טוב יותר בהומור בחיים בכלל, גם בעולם העסקים ובחיי החברה.
 והכי חשוב! מדובר בספר מתנה מצוין. אז במקום שוב להביא גיפט קארד לחולצה שתישאר עם הטיקט, תביאו לה/ לו, מדריך פרקטי, בעל ערך, שילמד אותם איך למצוא אהבה.
 הם יודו לכם אח"כ (רשתות החנויות פחות יודו לי, מסתבר)

עדויות של קוראים

" זה אומנם ספר ממש מצחיק אבל הכוח שלו הוא הדרך הייחודית של הסופרת ללמד הומור ככלי תקשורת. מאז שקראתי את הספר אני מאמצת את הטיפים של אודליה ובזכותו ערכתי את הפרופיל שלי באתרי ההיכרויות, העזתי יותר לפנות לגברים שמצאו חן בעיניי ובאופן כללי הפכתי להיות מחוזרת ויותר מחזרת, אין ספק שזה הכניס אופטימיות, תעוזה והצלחה לחיי הדייטים שלי, תודה!"
מיכל, 35, תל אביב
רווקה
"בעקבות הספר העזתי לעשות משהו שלא עשיתי שנים, שלחתי הודעה לבחור שמצא חן בעיניי בפייסבוק, כתבתי לו בצחוק, "בא לפה הרבה?", הוא ענה שפעם ראשונה שלו. צחקנו ויצאנו אחר כך במשך תקופה, אז תודה אודליה שלימדת אותי להעז ולא רק בדייטים, אני מיישמת בחיים בכלל"
שרונה, 46, גדרה
גרושה + 2
חוויתי את הדייטים שלך דרך הכתיבה שלך שהיא מקסימה, הומוריסטית, קלילה, כיף מאוד לקרא. התוספת שמאחורי כמעט כל סיפור מסתכמת בתובנה, פשוט גאוני. לא תמיד אנחנו מבינים את המוסר השכל מהסיפור אבל כשאת מסכמת אותו, את מצלצלת בפעמון. עשית עבודה מצויינת יש בסיפרך מסרים שהם כה ברורים אבל הרבה אנשים לא יודעים איך לממש את המסרים הללו בדייטים בזוגיות ובסוף הם הולכים לאיבוד, ואת פותחת דלת איך לממש אותם.
לירן לוי
"חתונה ממבט ראשון"

פרק מהספר

"אל תתאהבי בי" שי לפני כמה שנים, בסוף אחת מההרצאות שלי ניגש אליי בחור מקסים ושאל אותי אם כל מה שסיפרתי על הבמה אכן אמת, כלומר האם אני עדיין רווקה. עניתי, שברור שלא, אני נשואה לטייס, אימא לארבעה וגרה בווילה בסביון, אבל בשביל ההרצאות הייתי חייבת להמציא. לשמחתי הוא חייך וסיפר לי שהוא מעוניין להכיר ביני לבין חבר יקר שלו, עיתונאי מצליח שזה עתה יצא מקשר. כשאומרים לי "זה עתה יצא מקשר," אני אוטומטית שומעת "זהירות, ריבאונד," וגם אין כזה דבר "עיתונאי מצליח". ובכל זאת, לפעמים האהבות הגדולות ביותר הן בסך הכול ריבאונדים מוצלחים. בשיחה הראשונה עם שי נכבשתי. הוא הפגין שנינות רבה בקצב שבקושי הצלחתי לעמוד בו. השליפות שלו היו אינטליגנטיות וזריזות כל כך, ועם תווי פנים מסוקסים כמו שלו לא היה סיכוי שאסרב להיפגש איתו. הפגישה הראשונה הוכתרה כהצלחה מסחררת וכך גם השנייה. בסיומה שאלתי אותו האם אני משמשת עבורו ריבאונד כי אז אני מזמינה עוד רול סושי. הוא ענה בחיוך שריבאונד זה כהגדרתו, "האהבה הבאה שלך שאתה טרם יודע על קיומה." בפגישה השלישית הוא שלח לי הודעה בה הוא שאל אם אני רוצה ללכת להופעה של זמר מצליח, ואם לא יפריע לי שגם חברים שלו יצטרפו. עניתי שלא רק שזה לא יפריע, אלא שהעובדה שהוא כבר בוחר להפגיש ביני לבין החברים שלו מרגשת אותי ברמות של כלה. טוב לא בדיוק כתבתי את המילה "כלה", אבל ציינתי שזה משמח אותי. הריקושט לא איחר להגיע, "הלו," הוא כתב, "רק שלא תתאהבי לי פה, מזכיר לך שאת רק ריבאונד." ככה, בלי סמיילי של קריצה או חיוך, הוא שלח לי אגרוף ישר לתוך הלב. אוקיי, מה עושים עם הודעה כזאת? האינסטינקט הראשוני היה לענות לו שיירגע, אין סיכוי שזה יקרה, אבל אז הבנתי שטקסט כזה רק מראה עד כמה נפגעתי מההודעה הזאת מבלי לדעת אם הוא בכלל התכוון לפגוע בי. לקחתי נשימה עמוקה והתחלתי לנתח את הסיטואציה. צד אחד שלי רצה לשלוח לו הודעה שבמחשבה שנייה אני מוותרת על ההופעה, ואילו הצד האחר נזכר שחמישי בערב ואין לי תוכניות אחרות וחבל לפספס את ההופעה, שלמיטב ידיעתי לא פשוט היה להשיג אליה כרטיסים. "שימי את האגו הפגוע שלך בצד," חשבתי לעצמי, "ולכי ליהנות מהופעה טובה תוך כדי שאת לוקחת את הבחור בערבון מוגבל." כך קרה שמצאתי את עצמי מסמסת לו: "מאוחר מדי, מתוק, אני כבר מאוהבת." נוק אאוט! מאחר שאמרנו קודם שהומור מבוסס על הפתעה. אין לכם מושג כמה הייתה גדולה זאת שלו. הנה הבחור ששולף יותר מהר מקלינט איסטווד מסתפק בתגובה באורך מילה אחת: "וואלה..." ההופעה הייתה בינונית, החברים היו מקסימים והדייט היה פעם נוספת מעל המצופה. כאשר בסיומו הוא ניסה לנשק אותי, סירבתי בנימוס ובחיוך ואמרתי שמרגיש לי פחות נכון להתנשק בתור "ריבאונד". הוא הביט בי בעיניים פעורות ובמבט סתום שלא מבין על מה אני מדברת. כשרעננתי את זיכרונו, הוא היה מופתע שבחורה עם חוש הומור כמו שלי בכלל שקלה לקחת את ההודעה שלו ברצינות. לאחר הנשיקה, המלצתי לו שבפעם הבאה יוסיף להודעות שלו אימוג'י. באותה מידה יכולתי להגיב להודעה שלו לפני הדייט, "הכול בסדר. אם ככה, אני אשמח להכיר את אחד החברים שלך." המשך הפרק בספר.

פרק נוסף -

איך לגרום לצד השני להגיב להודעות שלך - נדב: "אני חייבת להכיר לך את נדב," הצהירה בפניי חברה חדשה שזה עתה הכרתי במתחם משרדים חדש בו שכרתי לי חלל. "הוא נאה, מוצלח, סגן אלוף במילואים, איש סייבר בהווה והכי חשוב, חובב מוזיקה." מה עוד בחורה יכולה לבקש לעצמה? חשבתי לעצמי, אולי כסף? מפה לשם, נדב התקשר באותו הערב, שוחחנו קצרות והוא התנצל שהוא צריך לצאת לפגישה עם חבר ושהוא יסמס מאוחר יותר. מה שלא קרה. מתי הוא כן סימס? למחרת. וחוזר חלילה. כעבור יומיים של סמסים התחלתי לזהות מגמה ברורה של בעיה בתקשורת מולו שהתבטאה בכך שהוא סימס, אני עניתי והוא לא היה מגיב בחזרה. סך הכול — נורמלי . ביום השלישי ניצבו לפניי שלוש אפשרויות: 1. הראשונה הייתה להפנים שאם ככה זה מתחיל זה כנראה לא ימשיך. 2. השנייה הייתה לנסות לברר איתו איפה הבעיה ומדוע הוא לא מגיב להודעה שלי. 3. השלישית הייתה לשלוח הודעה מלווה בהומור שתגרום לו לענות לי בלו"ז שלי. עם האופציה הראשונה החלטתי לחכות, בכל זאת איש סייבר זה הרופא החדש להביא להורים. האופציה השנייה הרגישה לי קצת כמו שיחת "יחסינו לאן" מוקדמת מדי, בדרך כלל מעדיפה לחכות עם זה לדייט השני, כך שלאחר מחשבה קצרה, החלטתי לסמס לו את ההודעה הבאה: "שלום, נדב, כאן שירות הלקוחות של הסלולרי שלך, האם תהיה מעוניין בהגדלת חבילת ההודעות שלך? הגיעה אלינו תלונה שאתה לא חוזר ללקוחות". ההודעה אכן עשתה את העבודה. לא יותר מדקה לאחר ששלחתי לו אותה, קיבלתי את התגובה הבאה, "שלום, אודליה, מדברים משירות הלקוחות של 'חתן עד הבית'. החתן הגיע למקום עבודתך אך הכלה לא הואילה להופיע (בבגדי כלה). להזמנת חתן אנא לחצי 1 או המתיני לנצח (סמיילי קורץ) ". אז מסתבר שהבחור לא רק שניחן בחוש הומור מפותח, אלא שהוא הגדיל לעשות והגיע למקום העבודה שלי כדי לפגוש אותי (באמתלה שהוא בא לבקר את חברתי). אבל זה לא מה שחשוב כאן, אלא מהירות התגובה שלו להודעה שלי שנשלחה אליו בהומור. התשובה שלו כל כך שעשעה אותי, שהיא גרמה לי לרצות לפגוש אותו מיד. סימסתי לו שאני בפגישות מחוץ למשרד באותו היום ושהוא מוזמן לקפוץ לקפה בלוקיישן הנוכחי בו שהיתי. לא רק שהוא הגיע, אלא שגם היה דייט מקסים ומצחיק. שלא הוביל לחתונה. למה? כי לא על ההומור לבדו, אבל מה שחשוב באמת היה לראות איך הומור גורם לאנשים להגיב אלינו מהר ולרוב אפילו לשביעות רצוננו . המשך הפרק בספר.
בנוסף, תוכלו ליהנות גם מהפרקים - איך לנסח פרופיל שנון באתרי הכרויות כדי לקבל יותר פניות, איך לברר למה הוא לא עונה לך ואיך לסיים דייט כושל באמצע בלי לפגוע. בסוף הספר ישנו פרק הכולל תרגילים לפיתוח חוש ההומור.

טובים השניים מן האחד! תנו לאחים, לחברים, לילדים ותעזרו להם להפוך להיות זוג!

בעקבות התעניינות של ישראלים ברחבי העולם, ניתן לרכוש את הספר כולל משלוח לכל יעד באירופה ובארה"ב!

שימו לב, בעת רכישת הספר תצא למייל שלכם חשבונית מס / קבלה אוטומטית. בימים אלה לאור המצב, הספר ישלח בדואר שליחים עד הבית (ולא בדואר ישראל, עד חזרת הדואר לפעילות), עלות המשלוח גלומה במחיר הספר כאשר אנחנו מממנים חלק מהעלות כדי שתהיו מרוצים. מאחלים לכם חזרה מהירה לשגרה ורק שמחה ואהבה בימים אלה. אם אתם מעוניינים בהקדשה, אנא ציינו זאת בעת הרכישה.

החשבונית מגיעה מהמייל find@the-gift.co.il , לעיתים בשל הגדרות המייל שלכם, החשבונית מס/קבלה תגיע לקידומי מכירות או לספאם. במידה ורכשתם את הספר ולא קיבלתם חשבונית, אנא בדקו בכל אופציות המייל שלכם. שימו לב, בשל המצב נוכחי ועד יעבור זעם, לא ניתן לשלוח את הספר בדואר ישראל ולכן אנחנו שולחים בדואר שליחים פרטי עד הבית.  כדי שתהנו מהספר בתקופת הבידוד, החלטנו לסבסד חלק מעלות המשלוח ובלבד שלכם תהיה אפשרות לרכוש ולהנות. עלות המשלוח המסובסד עבורכם היא 30 ש"ח וזה כבר מגולם במחיר הספר. שימו לב, דואר שליחים אמור להגיע עד שבעה ימי עסקים מרגע ההזמנה, עם זאת, בשל העומס לפני החג ורוח התקופה, יתכנו עיכובים ואנחנו לא יכולים להבטיח מתי בדיוק הספר יגיע  -רק שהוא יגיע. אנא, היו סבלניים. תודה מראש על ההבנה ורק צחוק ואהבה, אודליה

ספרו לנו במייל חוזר מה קרה לכם בעקבות קריאת הספר, איזה כלי לקחתם אתכם לדרך ואיזה שינוי זה עשה לכם בחיי האהבה שלכם (ובחיים בכלל, תכלס) וקבלו מאתנו הטבה שווה במיוחד!

דברו איתי!
איך אוכל לעזור?
Powered by