המתנה שבך - הרצאות וסדנאות לעובדים והנהלה, ספרים, ייעוץ ומפגשים אישיים

תקשורת מקרבת עם גברים

ליזום את חיי האהבה שלך בעזרת בטחון עצמי, אותנטיות וקלילות

היי את, אני יכולה לשאול אותך שאלה?

האם את מרגישה שאת לא מצליחה להביא לידי ביטוי את מי שאת באמת מול גברים?

האם לעיתים קרובות מדי בתחילת קשר את חוששת להגיד מה את רוצה,
צריכה או מה מפריע לך כי לא נעים לך או שאת לא רוצה להלחיץ אותו?

האם את מרגישה לעיתים קרובות שאת אימפולסיבית מדי או חסרת בטחון מול גברים?

האם את מרגישה את משדרת כבדות ולא מצליחה לבטא צד קליל וכיפי שלך?

נעים להכיר, אני אודליה יקיר, כמוך, יצאתי ללא מעט דייטים ב-41 שנות רווקותי, ולמרות שרבים יעידו שאני נראית לא רע ושאני בחורה חכמה ומוצלחת, לא הצלחתי במשך שנים רבות להיכנס לקשר זוגי ארוך, אוהב ומכבד. הצלקות מעולם הדייטים גרמו לי לאי אמון במין הגברי, מה שהפך את התקשורת שלי מולם למלחמה במקום לאהבה. במשך זמן רב התנהגתי בחשש, בחשד ובחוסר בטחון מול גברים. עד שהבנתי, שהבעיה היא לא בהם, אלא בי. אי אפשר להיכנס לקשר טוב ממקום שמרגיש נחות ולא שווה. התחלתי לעבוד על הביטחון העצמי שלי וגיליתי נשק סודי, הומור! התחלתי להשתמש יותר ויותר בהומור באתרי הכרויות, בסמסים, בדייטים ובכל פעם שהרגשתי חסרת בטחון.

זה עזר לי לתקשר את עצמי טוב יותר מול המין השני וגם להבין את הפגיעות שלהם. זה עזר לי להפגין בטחון עצמי, אותנטיות, קלילות ופגיעות. זה גרם לי להיפתח ולשדר עוצמה ורכות בו זמנית, ולהם, זה גרם להתאהב בי. וזה בדיוק מה שהקורס שלי – "לחייך בדרך לזוגיות", הולך ללמד אותך. אני לא רוצה ללמד אותך להיות מישהי אחרת, כי זה לא יעבוד, אלא לעזור לך להוציא החוצה צד חדש שלך שלא מקבל כנראה מספיק ביטוי, צד קליל, נעים, מתקשר, כייפי, בטוח בעצמו – בדיוק מה שגברים אוהבים ונמשכים אליו.

אז מה תקבלו בקורס?

ממה בנוי הקורס?

26 סרטונים שילמדו אותך שפת תקשורת חדשה ואפקטיבית מול המין הגברי ובכלל בחיים!

איך לעלות מדרגה ביחסים ולשדר נינוחות במפגש עם החברים והמשפחה.
איך לכתוב פרופיל שנון באתרי הכרויות כדי לקבל יותר פניות
איך להתנהל בצורה חופשיה בדייט ראשון ולהתגבר על כל המכשולים של תשלום החשבון, קטיעת דייט באמצע או נשיקה בסוף
איך להתחיל עם גבר שמוצא חן בעיניי בצורה נעימה, מכבדת, עם פאסון והרבה בטחון בעזרת הומור ברשתות החבריות וגם ברחוב
איך לשמור על תדר גבוה של אופטימיות ושמחה בזמן הרווקות כדי למשוך אלייך גבר אוהב, בשל ובטוח בעצמו.
איך לברר למה הוא נעלם  מבלי להרגיש בעמדת נחיתות
איך לברר מה הוא רוצה ממך וכמה הוא רציני כלפייך בלי להלחיץ
איך להקליל מצבים של עימותים, אי נעימות, לחץ ומבוכה, מבלי לוותר על מה שרצית להשיג.
איך לעלות מדרגה ביחסים ולשדר נינוחות במפגש עם החברים והמשפחה.

למי מיועד הקורס?

רווקות ורווקים, גרושות וגרושים, אלמנות ואלמנים – כולם מחפשים אהבה, רובם מתקשים למצוא. הספר "עד החתונה זה יעזור", נועד לעזור לקוראיו למצוא אהבה בעזרת הומור, ערוץ תקשורת חשוב ואפקטיבי, שרבים טרם למדו להשתמש בו נכון. באמצעות דוגמאות רבות המבוססות על התנסויות אישיות, כמו גם על כאלה של נשים וגברים שבחרו לשתף, פורסת מחברת הספר, אודליה יקיר, מרצה ומאמנת, את משנתה לגבי שימוש נכון בהומור בחיים בכלל ובזוגיות ובסצנת הדייטים בפרט. בנוסף להיותם מצחיקים, הסיפורים בספר ממחישים איך הומור עוזר להתגבר על פחדים, לחצים ואי הבנות בתחילת קשר רומנטי, כמו גם לשבור את הקרח ולבנות אינטימיות רגשית ומינית תוך זמן קצר.

בונוסים והטבות:

26 משימות שבועיות שיעזרו לך לתרגל את צורת התקשורת החדשה שלך בצורה יומיומית, גם מול גברים, אבל תוכלי להנות ממנה בכל תחומי החיים!

מדריך  דיגיטלי לכתיבת בדיחות בשווי 57 ש"ח במתנה!

קבוצת פייסבוק סגורה לנשים בלבד להתייעצות, שיתוף ותמיכה.

כרטיס חינם להרצאה "עד החתונה זה יעזור" שמתקיימת אחת לחודשיים באונליין.

המדריך למציאת אהבה בימי קורונה – איך לצלוח דייט ראשון בזום בימי קורונה ואיך לצאת לדייטים מוצלחים גם כשהכל סגור. 

עכשיו במבצע: מה ההשקעה שלך?

הקורס הזה שווה המון, ככה מעידות אלה שרכשו אותי כי את הולכת ללמוד שפת תקשורת חדשה וסופר אפקטיבית שלא הכרת עד כה.

לא רק לדייטים, אלא לכל תחומי החיים, וזה שווה המון.

אבל לרגל ההשקה אני מאפשרת לרכוש את הקורס במחיר הטבה מיוחד לזמן מוגבל ובשישה תשלומים. 

 

397

במקום להשקה בלבד!

הכל על אודליה - הרצאות לעובדים, סדנאות לארגונים ומפגשים לקהל הרחב

נעים מאוד, שמי אודליה יקיר.
ואת הקורס יצרתי אחרי פז"ם דייטים ארוך במיוחד

אודליה יקיר היא אשת תקשורת ישראלית, עיתונאית מזה שני עשורים. כתבה את המדור הקומי 'אודליה בדרכים' בישראל היום וטור אישי במדור יחסים ב-Ynet. כמו כן היא קומיקאית שהשתתפה כחברת פאנל בתוכנית הטלוויזיה 'צחוק מהעבודה', שחקנית (עג'מי), יוצרת טלוויזיה ( Marry me now) ומרצה להומור בעולם הדייטינג. הספר 'עד החתונה זה יעזור', הוא ספרה הראשון ומבוסס על תובנות שלה ושל מאומנים שלה כיצד הומור עוזר לגשר על פערים בין נשים לגברים בתחילת קשר רומנטי, לבנות אמון, להפגין אינטימיות, ליצור משיכה ולמצוא אהבה.

 

שאלות שאת בטח רוצה לשאול

ודאי! הקורס מתאים לכל מי שמחפת אהבה וזוגיות מלאת תשוקה והתאמה. הוא נותן טיפים איך לברר, לבקר, להגיד כל מה שצריך גם בתוך קשר זוגי בצורה נעימה.

 

אל דאגה! אני לא אמנע ממישהי שמחפשת זוגיות את הידע רק בגלל עניין טכני. ניתן לשלם גם בביט לנייד שמופיע ביצירת קשר ובהעברה בנקאית.

בכך שהוא מלמד אותך איך לבטא את עצמך בצורה מלאה, בקלילות ובאותנטיות כך שמי שמולך יכיר אותך באמת. והבעיה שלנו זה שאנחנו לא מביאות את מי שאנחנו באמת לקשר ואז הצד השני לא באמת מכיר אותנו לפני שזה מסתיים. הומור יעזור לך להיות פשוט את! ויעזור לך לתקשר את עצמך נכון במקומות שבהם אתם חסרת בטחון, לחוצה או כועסת ואימפולסיבית.

אל דאגה! אני לא אמנע ממישהי שמחפשת זוגיות את הידע רק בגלל עניין טכני. ניתן לשלם גם בביט, בהעברה בנקאית באשראי ניתן חלק עד 5 תשלומים שווים ללא ריבית.

חשוב להבהיר שמציאת אהבת אמת היא פונקציה של אהבה עצמית, בגרות, בשלות וכמובן עבודת התפתחות פנימית שלך , תוך הבנה מה חוסם אותך ואיך להתגבר על כך. הקורס הוא כלי נוסף וחשוב להתבוננות עצמית ולצמיחה.

ודאי! הקורס מתאים לכל מי שמחפת אהבה וזוגיות מלאת תשוקה והתאמה. הוא נותן טיפים איך לברר, לבקר, להגיד כל מה שצריך גם בתוך קשר זוגי בצורה נעימה.

 

אל דאגה! אני לא אמנע ממישהי שמחפשת זוגיות את הידע רק בגלל עניין טכני. ניתן לשלם גם בביט, בהעברה בנקאית באשראי ניתן חלק עד 5 תשלומים שווים ללא ריבית.

בהחלט. הספר מלא בסיפורים שלי על עולם הדייטים שאני חוויתי והם משעשעים ומלמדים. הקורס עצמו מתייחס בצורה יותר מעשית לנושא. כך שהספר מחדד ומרחיב את הקורס ואילו הקורס מזקק ומרחיב רק את החלקים המעשיים תכלס.

בהחלט! בקורס אני מסבירה שהמור זו מיומנות נרכשת ולא עניין מולד ולכן המטרה היא לא להפוך אותך לסטנדאפיסטית, אלא למישהי שיודעת להשתמש בהומור בצורה חיננית במקומות הנכונים, ואת זה לגמרי ניתן ללמוד.

במינון הנכון ובמקומות הנכונים, ממש לא! הוא יעזור לך ללמד אותו איך לאהוב אותך, כי מה שהומור עושה זה למעשה מרכך, מקרב ומסיר הגנות. שימוש בהומור לא אומר לאבד מהנשיות שלך, אלא למצוא את הדרך שלך לשמור על נשיות, לדעת מתי להציב גבולות ברורים ולהשתמש בהומור כשצריך בסיטואציות מסיומות. בקורס אני מסבירה בדיוק איך לעשות את זה.

הקורס מלמד לא רק דוגמאות ספיציפיות לסיטואציות מעולם הדייטינג, אלא מסביר את העקרון איך להשתמש בהומור מבחינת טכניקות כתיבה ולכן אם תביני את הריון, תוכלי בקלות לייצר דוגמאות אותנטיות מקוריות משלך. כמו כן, הקורס מגיע עם הספר שלי "עד החתונה זה יעזור" ועם המדריך "הצחקת כבשת!", כך שהם מחדדים עוד יותר מהו מבנה נכון של בדיחה, איך ליצר הטעיה קומית ועוד. בסוף הקורס תדעי לגמרי לעשות את זה בעצמך!

בוודאי! ולא רק איתי. בדיוק בשביל זה יש את קבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו, לרווקות ורווקים, גם כדי להכיר וגם כדי להתייעץ, באנונימיות או עם שם.

הקורס עצמו נותן דוגמאות מגוונות לשימוש בהומור ככלי להרגעת ריבים, להגיד מה שמביך, לברר בלי להלחית וכו'. אומנם הדוגמאות הן מעולם הדייטים, אך קל להבין את העיקרון שמאחורי הדוגמא וליישם אותו גם בעבודה, מול המשפחה ומול החברים.

רוכשות מספרות

רכשתי את הקורס של אודליה, נהנתי מאוד מאיך שזה מוגש בצורה קלילה ברורה ומהנה , התוכן קל וברור להבנה תבול בהומור מה שמוריד את הלחץ מדייטים ראשונים והופך אותם לקלילים וכפיים. ממליצה בחום רב על הקורס ועל הספר כייף ללמוד מאודליה, שאפשר להביא את עצמי בדרך של הומור מה שמאוד מתאים לי כי אני אישה של צחוק והומור לדייטים ולסיטואציות עם גברים . ההומור מייצר פאן, שמחה, מקליל סיטואציות, וגורם להכל להיראות אחרת , מאוד ממליצה לרכוש את הספר והקורס האינטרנטי ומי יודע אולי הדייט הבא שלך יהיה תבול בצחוק והנאה עד כדי שיוביל אותך לחופה..
טליה מרמלשטיין, רווקה, תל אביב
מורה לחינוך גופני, ספורט טיפולי ואורח חיים בריא
הייתה לי הפתעה מאד נעימה לגלות שהומור משובח הוא לא רק מנת חלקם של סטנדאפיסטים וותיקים... כאחת שמאמינה מאד ביצירת אינטראקציה באמצעות שיח זורם והומור לא תמיד הרגשתי נוח לשלוף את "המיטב שבי" מול חברים חדשים או בדייט.. חששתי שיראו זאת באופן עוקצני או מתוחכם מדי, כי לעיתים אני יודעת להיות גם "השולפת הכי מהירה במערב" ולא תמיד מי שמולי ידע איך לאכול את זה. בסדרת הסרטונים שאודליה יצרה, הרגשתי בתוך מרחב מאד נוח ומקבל, הבנתי ששימוש נכון בפאנצ'ים יכול להוות גשר נפלא להעברת מסר וזה ממש בסדר להקליל נושאים כבדים בשיחה של "יחסנו לאן"... מסתבר שהומור משובח ונשיות פורצת יכולים להסתדר יחדיו J. תודה על הכיף.
מירב מור , רחובות
מטפלת ויוצרת רב תחומית
"אני חייבת לציין שמאז שנחשפתי לתכני הקורס, אני מוצאת שכל עניין ההתכתבויות שלי באתרי ההיכרויות הפך אצלי ממטלה וסיוט לעניין של כייף. משהו בי נרגע. למדתי ליהנות מהדרך בעזרת הומור ואין פק שהפרק על איך לכתוב פרופיל שנון באתרים הוא אחד החזקים. הביא לי הרבה פניות! תודה אודליה שהפכת את הדייטים שלי מסיוט לבילוי."
שירלי שמעוני, רווקה, נתניה
"קורס מעולה! זו פעם ראשונה שהבנתי לא רק כמה הומור חשוב בעולם הדייטינג, אלא איך לעשות את זה בעצמי. זה מדהים שהמילה "הומור", שעד לא מזמן לא ייחסתי לך חשיבות רבה, היא שם קוד לכמעט כל מה שאישה צריכה כדי למצוא אהבה - זה סקס אפיל, בטחון עצמי, קלילות ואותנטיות. כלי מדהים שלא רק עזר לי להיכנס לקשר, אלא גם עוזר לי בחיי היום יום ומשפר לי את איכות החיים. תודה!"
מירב כהן
גרושה + 2
"אני עוקבת אחרי אודליה כבר תקופה ורכשתי את הקורס אחרי שנכחתי בכמה הרצאות שונות שלה כי גיליתי כל פעם מחדש שהיא נותנת תמורה בעד האגרה וערך יחודי. אז תודה אודליה, על מתנה נהדרת לחיים. צורת ההסתכלות שלי על תהליך מציאת אהבה השתנתה לטובה מאז שנחשפתי לקורס ולספר. מחכה לספר לך כבר שאני בזוגיות אוהבת, מרגישה שזה קרוב...-:) והכי חשוב, לראשונה מזה זמן רב, סוף סוף הצלחתי לשנות את התדר מיאוש מעולם הדייטים לאופטימיות ושמחה ואין לי ספק שזה מה שיביא אותו."
מיכל צורם, רווקה, ראשון לציון

5 טיפים חשובים מאיתנו איך להתנהג בדייט ראשון:

© 2020 כל הזכויות שמורות

דברו איתי!
איך אוכל לעזור?
דילוג לתוכן