הרצאה – הומור בדייטים

על ארבעת הפרמטרים למציאת אהבת אמת

אתה מזמין בחורה בפייסבוק לקפה, היא עונה לך: "תודה, יש לי חבר." רב הגברים היו מגיבים ב-"בהצלחה" ונעלמים. מעטים היו מניחים את האגו בצד ועונים משהו מצחיק בשביל לצאת מהמבוכה של הדחייה: "וואלה? למה רק אחד? זה נורא בודד בטח. חברים זה שמחה." בצורה הזאת לא רק שהם ייצאו מהמבוכה כשידם על העליונה אלא יזכרו אצל הבחורה כמעניינים ויוצאי דופן ומי יודע לאן יוביל יום.

הומור הוא כלי מצוין להתגבר על המבוכה שמופיעה בתחילת קשר רומנטי ועל חוסר הוודאות שאופפת אותו. בעזרת הומור אנחנו יכולים ליזום מהלכים בצורה נעימה, לקבל דחייה בצורה מתקבלת, לברר עניינים מביכים ואף להעביר מסר בצורה לא מלחיצה.

למשל, נניח שאתם בתחילת קשר ואת מגיעה לדירה שלו בפעם הראשונה וזקוקה נואשות להתפנות, אבל לא נעים לך מהנוכחות שלו. במקום להתאפק אפשר פשוט להגיד בחיוך: "אני צריכה לשירותים, אכפת לך רגע לצאת מהדירה?"

אני זוכרת שיצאתי כמה דייטים עם בחור מקסים אבל עם נטייה נוראית לאחר. בדייט השלישי הבנתי שהוא לא עושה את זה בכוונה ושזה לא אישי, הוא מתייחס לזמן אחרת ממני וכנראה צריך להסב את תשומת ליבו לעניין. בדייט הרביעי, כשהוא איחר, סימסתי לו: "לחכות לך עם המנות הראשונות?", הוא צחק והבין. במהלך הדייט הוא אמר שזה אכן לא אישי ושהוא בהחלט ישתדל לשים לב. והוא אכן שם.

הומור הוא כלי נהדר במינונים ובמקומות הנכונים להתגבר על מבוכה ולייצר אינטימיות אמיתית וכנות.

בהרצאה אני מלמדת איך לשכלל את הכלי הזה כדי לייצר את האותנטיות הנדרשת למערכת יחסים בריאה.

צרו קשר עם אודליה

השאירו פרטים או התקשרו
054-2473080

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך