הסדנאות של אודליה

 סדנת the gift

סדנה בת חמש שעות לגילוי המתנה שלכם. מדובר בסדנה חווייתית שאומנם מתרחשת בקבוצה אבל שבה כל משתתף עובר תהליך גילוי אישי של החוזקות והתשוקות שלו. בחלק השני של הסדנה ולאחר שזיקקנו את המתנה היחודית שלנו למשפט אחד, אנחנו ממשיכים לתהליך זיהוי אמונות מעכבות כדי להבין מה עומד בנינו לבין  מימוש המתנה שלנו. בסוף אנחנו רוכשים אמונות חדשות ויוצאים לדרך עם ארגז כלים למימוש ומינוף המתנה שבאנו לתת לעולם.

סדנה רגשית, חוויתית, מלאת עוצמה ומוטיבציה.

סדנת הומור בפרזנטציה

סדנה באורך חמש שעות בה אנחנו מתרגלים טכניקות כתיבה והגשה של בדיחות בצורה מותאמת להרצאה/ מצגת שלנו. מתאימה גם לאנשים ללא מצגת ספציפית. הרעיון הוא להבין כיצד להשתמש נכון בהומור כדי ליצר הקשבה ועניין ולא כדי להפוך לקומיקאים. הסדנה מתחילה בהרצאה מלווה בדוגמאות וידאו באורך שעה וחצי ולאחר מכן יש זמן תרגול של כתיבה והגשה. עד 20 משתתפים בסדנה. ניתן להזמין לארגונים ולחברות, לסגלי מנהלים, מכירות, הדרכה ועוד. מועברת גם באנגלית.

סדנת עמידה מול קהל

סדנה של ארבע שעות בהן המשתתפים לומדים כיצד לעמוד נכון פיזית על במה, איך להשתמש בקול שהוא הכל, בידיים, בעיניים ובכל הגוף. איך לייצר עניין דרך אינטונציה ופאוזות ולמה לא ממש משנה איפה תעמדו בחדר, העיקר הכוונה שלכם להעביר את המסר. כמו כן, נתרגל טכניקות להתגבר על פחד קהל, נפנים שכדי להיות בהירים אנחנו צריכים להיות מעניינים וגם, איך להעביר מצגת שלמה למשקיעים בחמש דקות! מעולה לחברות וארגונים, עד 15 משתתפים.

איך למכור המון בעזרת הומור

בסדנה באורך שלוש שעות עד חמש שעות (תלוי בכמות המשתתפים), נתרגל יצירת קשר ראשוני עם לקוח, פיצוח התנגדויות בטלפון ופנים מול פנים ושימור הלקוח לאורך זמן.
הסדנה תיפתח עם הסבר ודוגמאות לשימוש בהומור במצבים שונים בעולם המכירות ולאחר מכן נתחלק לזוגות לעבודת סימולציות שבה נתמקד בפנייה לרגש וביצירת אותנטיות ואינטימיות עם הלקוח.

קומי תתחתני!

סדנה לנשים רווקות שמעוניינות ללמוד ולתרגל כיצד להשתמש בהומור בתחילת קשר רומנטי כדי להימנע ממבוכה ולהרגיש בנוח, כמו גם לחזק את האמונה בקיומה של אהבת אמת.
בסדנה נלמד איך לשלב הומור בכתיבת פרופיל באתרי הכרויות כדי לייצר עניין, איך לפנות לגבר שמצא חן בעניינו בצורה קלילה ונעימה ואיך להתניע את הקשר לשלב הבא בזרימה טבעית ובנינוחות.
כמו כן, ניגע מהם ארבעת הפרמטרים לאהבת אמת ונתבונן במשפט:
"איפה שנגמר השכל מתחילה האמונה"

צרו קשר עם אודליה

השאירו פרטים או התקשרו
054-2473080

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך