הנחיית כנסים

מצד אחד אתם מחפשים הנחייה איכותית שכוללת עברית או אנגלית תקינה וגבוהה, מצד שני אתם רוצים להוסיף לה הומור, חן, קסם, שזה יהיה אישי ולא רציני מדי.

נעים להציג, אודליה יקיר, שחקנית בוגרת בתי ספר למשחק בארץ ובחו"ל, עיתונאית ופובליציסטית, קומיקאית במספר תוכניות טלוויזיה, מנחת טלוויזיה וכנסים בינלאומיים בעברית ובאנגלית.

ההנחיה הייחודית של אודליה משלבת בין ניסיון של 15 שנים על במה, שפה גבוהה, יכולת אילתור וקלילות וכתיבת קטעי קישור בהומור שרלוונטיים לאותו האירוע. בין הטקסים שאודליה הנחתה בשנים האחרונות, טקס במעמד ראש הממשלה (רה"מ מקבל את תעודת יקיר העיר קריית ים), כנס הגאלה השנתי של רשת אורט העולמית באנגלית במצודת דוד בירושלים, בנוכחות נשיא המדינה שגרירים מ-50 מדינות, כנס המכירות השנתי באנגלית של חברת ההייטק הבינלאומית "קליקסופטוור", כמו גם אירועי התרמה רבים בארץ ובחו"ל.

אז איך נראה תהליך העבודה מול אודליה?

בפגישה הראשונה אודליה מבררת מהם צרכי הלקוח, כמה קטעי קישור נחוצים, מיהם האנשים שמוזמנים לבמה, כמו גם על הרקע של החברה/ הכנס ומטרת האירוע. לאחר שיש לאודליה את כל המידע הרלוונטי, היא מתחילה בתהליך כתיבת החומרים שבהם היא משלבת הומור במידת הצורך ולפי דרישה. מכאן, החומרים עוברים למזמין האירוע לאישור וחוזר חלילה עד ששני הצדדים מרוצים. על תהליך יעיל, מקצועי ועל תוצאה סופית מצוינת יעידו אינספור הלקוחות של אודליה. לאודליה, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית, עברית גבוהה וצחה ואנגלית ברמת שפת אם, כתוצאה מלימודיה בניו יורק במשך מספר שנים.

להמלצות: חנוך רוקיד, הבעלים של חברת "אקורד הפקות" שמפיקה בין היתר כל שנה את טקסה הגאלה של רשת "אורט העולמית".

נתי זילמרמן, דובר עירית קריית ים על הטקס בנוכחות ראש הממשלה ורעייתו. נועה הדר, מפיקה בחברת ההפקות היוקרתית "ארנון פז" על כנס "קיקאוף" השנתי של חברת קליקסוופטוואר, בנוכחות נציגים מעשרות מדינות. חברת הפורמטים "ארמוזה" על הנחיית תחרות הפורמטים לטלוויזיה השנתית באנגלית בליווי הומור. תת ניצב בדימוס, מר דניאל חדד, על ההנחיה של אודליה בכנס המשטרה "עשור למלחמת לבנון השנייה". ענת לוי, על ההנחייה של אודליה לערבי התרמה עבור בית החולים דנה לילדים, ועוד ועוד.

צרו קשר עם אודליה

השאירו פרטים או התקשרו
054-2473080

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך